Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265
@RedTeroR Bu arkadaş Im-sama'nın antisi olabilir.

Kaptanından gelen inanılmaz bir itemi vardır.Müthiş bir özel yetenek.Ölse bile ölmeme yeteneği.Im-sama'nın ölümsüzlüğü karşısında durabilecek tek şey bu item olduğu için Im-sama'nın düşüşünde çok büyük rol oynayacaktır Jinbe. :gamyon:

Şekil şukul hareketleri olmayan düz bir karakter mi? Neden sevilsin ki? Hele yonkou karşısında hep yan çizen shibukai severler için tam bir hedef tahtası.

Karakterden nefret etmiyorum da, hala tayfaya yakıştıramıyorum. Fazla düz tayfaya göre.

Gerçi bir yandan bakınca da Jinbei gibi düz elemanlar da gerekiyor.

Şekil şukul hareketleri olmayan düz bir karakter mi? Neden sevilsin ki? Hele yonkou karşısında hep yan çizen shibukai severler için tam bir hedef tahtası.
Benim mesajın üstüne yazmışsın da hedef tahtam jinbe değil öylesine yazdım. :D Shichiler yan çizmediler ayrıca 2 tanesi bodoslama girişip boyunun ölçüsünü aldılar.Diğerleri onları örnek alıp aynısını yapmayacak elbette.Akıllıca olmaz değil mi ?

Benim mesajın üstüne yazmışsın da hedef tahtam jinbe değil öylesine yazdım. :D Shichiler yan çizmediler ayrıca 2 tanesi bodoslama girişip boyunun ölçüsünü aldılar.Diğerleri onları örnek alıp aynısını yapmayacak elbette.Akıllıca olmaz değil mi ?
Ne zaman girsem shibukaiciler sallıyor bu adama ondan :D Bugün de sen denk geldin :D

Yoo dalsın demiyorum. Ama onlardan ilik ilik korkanlar da gelip kendilerini bişi sanıyorlar. Birde Jinebiye bak. Ananın evlatları bile korkarken adam durdu ''gel çekebiliyorsan çek ruhumu'' dedi. Klassa bak be :D

Ne zaman girsem shibukaiciler sallıyor bu adama ondan :D Bugün de sen denk geldin :D

Yoo dalsın demiyorum. Ama onlardan ilik ilik korkanlar da gelip kendilerini bişi sanıyorlar. Birde Jinebiye bak. Ananın evlatları bile korkarken adam durdu ''gel çekebiliyorsan çek ruhumu'' dedi. Klassa bak be :D
Jinbei bu konuda bir istisna yalnız.Jinbei kadar cesaretli 20 tane isim ya vardır ya yoktur seride.

Ben lordların neredeyse tümünü savunurum beni bilirler.Niye jinbe gömeyim Luffy geyiği yapayım dedim orada.:hhh:
Yahu Doflamingo'nun korkma meselesi mi hala. :D Jinbe'nin imparatordan korkmamasına ve tanklamasına inanıyorsun da ondan muhtemel daha güçlü kral iradesi olan bir adama ilik ilik korkuyor diyorsun alıyorum mesajı... :D Biraz kapsamlı düşünün lütfen duygularınızı karıştırmayın yoruma.Tamam karıştırın da her seferinde olmaz. :S

Doflamingo'ya şantaj yapılınca yüzünün değişmesinin nedeni kapsamlı bir konu.Adam gelir o Dressrosa'yı başına yıkarlar diye tehdit ediyor.Kaido tek gelir demiyor zaten.2 yıkımcı yollasa birini Doffy oyalarken diğeri tüm tayfayı halleder geçerdi.Üstüne amiral sıkıntısı da cabası.Kurduğu düzenekten dolayı lordluğu bırakması büyük sıkıntıydı Doflamingo için.Herkes onu hedef alacaktı işleri tekrar raya sokmak da imkansız gibi birşey olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık