Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265

Lütfen kaliteli shibukaileri kıskanmayı bırakalım...

Öyle dediği için hemen Wano'ya gittiğini söyleyemeyiz.Oradan kaçınca anında oraya gidecekleri kesin mi ? Nereden bilecek bunu koca ana.Yani o açıdan belli bir tarihte orada olacakları bilgisini almış olması lazım.Belki Luffy 3 ay sonra gidecek ne belli.Ama tayfa kısa süre sonra orada olacaklarına emin biçimde giriş yapmaya çalışıyor.Geldim Mugiwara işini bitireceğim diye.

Zeus gittiği için onu geri almaya çalışıyor Mom.O yüzden belirsiz bir tarihte nerede olacaklarını bilmekten çok Zeus'u geri alabilmek için tam konumlarını bilmesi lazım.Jinbei de muhtemelen onlarla ne zaman buluşacağını söylemiştir diye tahmin ediyorum.Bakalım yanılıyor muyum göreceğiz.

Öyle dediği için hemen Wano'ya gittiğini söyleyemeyiz.Oradan kaçınca anında oraya gidecekleri kesin mi ? Nereden bilecek bunu koca ana.Yani o açıdan belli bir tarihte orada olacakları bilgisini almış olması lazım.Belki Luffy 3 ay sonra gidecek ne belli.Ama tayfa kısa süre sonra orada olacaklarına emin biçimde giriş yapmaya çalışıyor.Geldim Mugiwara işini bitireceğim diye.

Zeus gittiği için onu geri almaya çalışıyor Mom.O yüzden belirsiz bir tarihte nerede olacaklarını bilmekten çok Zeus'u geri alabilmek için tam konumlarını bilmesi lazım.Jinbei de muhtemelen onlarla ne zaman buluşacağını söylemiştir diye tahmin ediyorum.Bakalım yanılıyor muyum göreceğiz.
Dur bu zorlamanı rez alayım ilerde gene açarım muhabbetini :D Baya eğlenceli çünkü.

Oda çok boş yapan birisi. Kendisi de farkında. Bu balık sayesinde boş yapmaktan çizemediği sahneleri bizlerle buluşturuyor. Teşekkürler Jinbei. :sapkali:

Çok iyi birisi. Serideki en düzgün karakterlerden biri şu adamın yaptıklarını fanı bol olan birisi yapsa yere göğe koyulmazdı.

Aynı zamanda çok güçlü, tek rakibi Roronoa Zoro. Tayfadaki en tecrübeli ve savaşta en çok iş yapacak isim Zora ile beraber.

Jinbe'i değilde zoro big mom'ın saldırısını durdursaydı zoroyu ilah yaparlardı.Gerekli itibarın verilmediğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık