Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe, Wano'da Tayfaya Geri Dönecek mi?

Jinbe Wano'da Geri Dönecek Mi?

• Dönecek.

Kullanılan: 83 80.6%
  • Dönmeyecek.

Kullanılan: 20 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    103
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seni kınıyorum. Ne istiyorsun sushiden?
Ölsün? Normalde miladını tamamladı da işte şu "insan ve balık adamlar yüzeyde beraber yaşayacak..." zımbırtısı için hala görüyoruz kendisini. Hadi onu da geçtim herif ne yapsa alengir kokuyor. Hatırlarsan rulet konusunu bu niye hala sapasağlam diyorduk. Meğer ki oynamamış dfkgsfsd Neyse ya sushi benlik değil sevenine afiyet olsun.

Orasıda doğru ama düşünsene süreklo Jinbei var her yerde :(
Tayfanın suratına Jinbei'yi monte ettim de hiç hoş bir görüntü olmadı :( Ama görmek istediklerimiz için katlanmak zorundayız...

Ölsün? Normalde miladını tamamladı da işte şu "insan ve balık adamlar yüzeyde beraber yaşayacak..." zımbırtısı için hala görüyoruz kendisini. Hadi onu da geçtim herif ne yapsa alengir kokuyor. Hatırlarsan rulet konusunu bu niye hala sapasağlam diyorduk. Meğer ki oynamamış dfkgsfsd Neyse ya sushi benlik değil sevenine afiyet olsun.

Tayfanın suratına Jinbei'yi monte ettim de hiç hoş bir görüntü olmadı :( Ama görmek istediklerimiz için katlanmak zorundayız...
Ciltlerde Jinbei posterler de Jinbei felan forumda ki yaverleri Jinbei avatarı felan yapıyor . :D

Git buradan ya ..

Haahaha hayatta olmaz . :D
Sen git lan, lanet :/

Böyle kaliteli adamların miladı olmaz. Adam hissetmiş linlinin oraya düşenleri öldürdüğünü işte. K.hakisi iyiymiş daha ne. Mis gibi balık, kokmuyor da neyini sevmiyonuz lan :/

Şaka falan da gelsin artık. Zaten kaç arc kaldı geriye. Carrot daha çok takıldı tayfa ile.
Aynen ya. :( Mutlaka gelecek ama inanıyorum. Boşa tayfa üyesi olmadı adam.

Yakında herhangi bir bölümün son sayfasında görünür. Altta da savaşa kalan süre ???. Efsane bir giriş bekliyorum. :mincika::at:

Demesene öyle ahahaha :D

Normalde Brook bakıyordu ya bunların mezar taşlarında bu sushi bir yolunu bulur brook bile ölür bu sushi ölmez. Magma soktular yine de ölmedi...
İnsan akvaryuma bakınca huzur bulur ama bunu görünce midem kalkıyor. Tayfa değil sirk oldu, bandajcısı, balığı, tavşanı derken normal tip kalmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık