Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe, Wano'da Tayfaya Geri Dönecek mi?

Jinbe Wano'da Geri Dönecek Mi?

• Dönecek.

Kullanılan: 83 80.6%
  • Dönmeyecek.

Kullanılan: 20 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    103
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda orda saçmaladı bence tayfadan biri olan sanjiyi kurtarmaya gidiyorlar tayfaya kattığı yeni adamı orda bırakıyor luffy nin karakterine ters bir durum bence yani orda adamın jinbe tehlikede sen gidip bigmomdan daha beter birine kafa tutuyorsun la sen nasıl kendi adamını geride bırakıyorsun yani mantıksız çok saçma hatta o kadar saçma ki bir daha saçma demek istiyorum saçma :) Jinbe geri dönemesin bigmom öldürmüş olsun onu luffy de kahrından ölsün istiyorum

Gelmeyecek. Mama öldürdü bunu. Hem gelip 2. güçlü adam olacak falan. Zor işler. Zoro ve Sanji üzülür sonra.

Gelmeyecek. Mama öldürdü bunu. Hem gelip 2. güçlü adam olacak falan. Zor işler. Zoro ve Sanji üzülür sonra.
Zaten o yüzden geride bırakıldı. Zoro ve Sanji arayı açsın, canavar üçlü bozulmasın diye. Gerçi böyle bir açıklama yok ama görünen köy kılavuz istemez. Bu yüzden geride bırakıldığı apaçık ortada. :/

Zaten o yüzden geride bırakıldı. Zoro ve Sanji arayı açsın, canavar üçlü bozulmasın diye. Gerçi böyle bir açıklama yok ama görünen köy kılavuz istemez. Bu yüzden geride bırakıldığı apaçık ortada. :/
Neyse. Nami bu 2.lik koltuğunu Zeus ile Jinbei gelene kadar tutar sorun yok :rolleyes:

Bu geberemez, beni hasta eder. Hatta Wano da tayfaya gelmez bu iyice delirtir beni ya ölsün ya da kendi gelmiyorum desin.. Bu ne yüzsüzlük.
Wano'yu unut bence ya geleceğini sanmıyorum ben. Artık nasıl bağlar Oda ama sushi olmayacak Wano da. Sonra ne diyecek acaba tekrar göründüğünde merak ettim bak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık