Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe, Wano'da Tayfaya Geri Dönecek mi?

Jinbe Wano'da Geri Dönecek Mi?

• Dönecek.

Kullanılan: 83 80.6%
  • Dönmeyecek.

Kullanılan: 20 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    103
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın tayfada gerçekleşen olaylara tepkisi :eek: Jinbe'nin ise :hhh: Luffy'nin :confused: Bence baya uyumlu oldular.
Law'ın tepkileri durumu daha komik yapıyor la.

Gücü dışında herhangi bir ekstrası olmayan orta yaşlı Jinbei kardeşimizi tayfada görmek güzeldir ama olmazsa olmaz değil. İş uzadıkça da istek o kadar azalıyor. Gelecekse gelsin artık diyelim. Çer çöple vakit kaybediyor sürekli bizimkiler. Boş beleş tiplere acımadan tek atacak gücüyle ortamlarda fark yaratacak bir adam sonuçta Jinbei.

Jimbei dönecek luffynin en çok ihtiyacı olduğu bir anda büyük bir balık adam ordusu ile gelebilir Jimbei sevdiğim bir karakter adam gibi adam karakterli abimiz her ne kadar tipini begenmesemde (tiksinirim tipinden hatta) tayfa için gerekli bir üye. Tayfa da her ırktan veya sınıftan biri olması daha güzel.

1 Luffy = kaptan ve paramecia tipi
2 Zoro = y. Kaptan, kılıç ustası
3 Sanji = aşçı, yakın dövüşçü, efsanevi Germa üyesi
4 Jimbei= dümenci, balık adam ve eski savaş Lordu
5 Brook = ölü insan, müzisyen
6 Nami = rotacı (inş bir kutsal ejder)
7 Chopper = hayvan (zoan tipi insan meyvesi) ve doktor
8 Usopp = tanrı olarak biliniyor birde yanında keskin Nişancı
9 Franky = en iyi marangoz ve cyborg
10 Nico robin = en iyi arkeolog ve şeytanın çocuğu olarakta biliniyor
11 Carrot = mink ( umarım tayfa da olur)

Bu sekilde bakınca güzel bir ekip oluyor bu yüzden jimbei Tayfada sırtımaz gerekli bir üye bence.

Eksik olanlar ise bence

Bilim adamı, logia kullanıcısı biri ve son olarakta gökyüzü adası halkından biri. Bu şekilde her kesime hitap eden ayrımcılık yapmayan bir korsan Tayfası olabilir.

Dev ve cüce ırklarından neden eklemedin derseniz zaten luffy nin Tümen komutanları var.

Bilim adamı, logia kullanıcısı biri ve son olarakta gökyüzü adası halkından biri.
Bence bilim adamına gerek yok. O işi Chopper ile Franky yan yana gelince iyi kalkıyorlar altından. Chopper ın elinde neşter den daha çok deney tüpleri gördük. Franky keza Vegapunk'un bilgilerine bakarak kendini geliştirmişti.

Hatta Chopper'ın hayaline baktığın zaman o yanlış konumlandırılmış bile diyebilirim. Genelde laboratuvarlık iş yaptığı için bilim adamı olarak geçebilirdi.

Logia olabilir ve gökyüzü olabilir. Olabilir de Jinbe den sonra 3 kişi daha gelecekse yeni üyeler için bu saatten sonra Oda tekrardan karakter tanıtmaya, temel hazırlamaya, o kişiyi kurtarmaya, hayal kurdurmaya vs. vs. girer mi bilemedim. Bu 3 kişiden 2 si en azından tanıtılmış, geçmişi verilmiş hatta kurtulmuş birileri olur.

Biri dediğin gibi Carrot tayfaya muço olarak gelir. Hayali denizlere açılmaktı.
Diğeri Law tayfaya plan adamı/stratejist olarak gelir. Bunu Oda nasıl toparlar bilemiyorum ama Vollf'a en iyi doktor olma sözünü vermişti. Ki sadece Luffy ile başarabileceği başka hedefleri de var.

Birde (Ben şimdi Law fanı olduğum için onun üstünde durdum.) daha önce de söylemiştim. Her tayfa üyesi bir hayvanı simgeliyor zaten. Neden tayfada buzullarda yaşayan bir kar leoparı da olmasın ki. :cool:

Bence bilim adamına gerek yok. O işi Chopper ile Franky yan yana gelince iyi kalkıyorlar altından. Chopper ın elinde neşter den daha çok deney tüpleri gördük. Franky keza Vegapunk'un bilgilerine bakarak kendini geliştirmişti.

Hatta Chopper'ın hayaline baktığın zaman o yanlış konumlandırılmış bile diyebilirim. Genelde laboratuvarlık iş yaptığı için bilim adamı olarak geçebilirdi.

Logia olabilir ve gökyüzü olabilir. Olabilir de Jinbe den sonra 3 kişi daha gelecekse yeni üyeler için bu saatten sonra Oda tekrardan karakter tanıtmaya, temel hazırlamaya, o kişiyi kurtarmaya, hayal kurdurmaya vs. vs. girer mi bilemedim. Bu 3 kişiden 2 si en azından tanıtılmış, geçmişi verilmiş hatta kurtulmuş birileri olur.

Biri dediğin gibi Carrot tayfaya muço olarak gelir. Hayali denizlere açılmaktı.
Diğeri Law tayfaya plan adamı/stratejist olarak gelir. Bunu Oda nasıl toparlar bilemiyorum ama Vollf'a en iyi doktor olma sözünü vermişti. Ki sadece Luffy ile başarabileceği başka hedefleri de var.

Birde (Ben şimdi Law fanı olduğum için onun üstünde durdum.) daha önce de söylemiştim. Her tayfa üyesi bir hayvanı simgeliyor zaten. Neden tayfada buzullarda yaşayan bir kar leoparı da olmasın ki. :cool:
Law ın katılmasını isterdim ama law aynı zamanda bir doktor ve chopper bu işi yürütüyor bu yüzden olmaz diye düşünüyorum en fazla nolur mesela luffynin Tümen komutanlarından biri olmayı kabul eder bu şekilde tayfa ya girmesi gerekmez.

Law ın katılmasını isterdim ama law aynı zamanda bir doktor ve chopper bu işi yürütüyor bu yüzden olmaz diye düşünüyorum en fazla nolur mesela luffynin Tümen komutanlarından biri olmayı kabul eder bu şekilde tayfa ya girmesi gerekmez.
Özünde doktor ama şuan daha çok stratejist olarak çiziliyor. En iyi doktor olmak istiyorsa, D'nin kavramını öğrenmek istiyorsa ve özgürlüğün ne anlama geldiğini bilmek istiyorsa Luffy'nin yanında kalmalı.

Katılır katılmaz ona net bir şey diyemem sadece akıbeti netleşene kadar katılır düşüncesindeyim. Çünkü tayfasından çok fazla bağımsız çiziliyor. Kaptan sıfatıyla anıldığı yok bilindiği yok. Adam ne ses getirmişse hep tek başına getirmiş. Söyleyeceğim çok şey varda konu dışına çıkmayayım. Tekrar yasak yemek istemem. Bunun hakkında konuşmak istersen seni Law için açılan yere alayım. :flaugh:

Robin-Law-Jinbe bilgi kültürleri ile çok iyi anlaşabilirler. :flaugh:

Son düzenleme:
Özünde doktor ama şuan daha çok stratejist olarak çiziliyor. En iyi doktor olmak istiyorsa, D'nin kavramını öğrenmek istiyorsa ve özgürlüğün ne anlama geldiğini bilmek istiyorsa Luffy'nin yanında kalmalı.

Katılır katılmaz ona net bir şey diyemem sadece akıbeti netleşene kadar katılır düşüncesindeyim. Çünkü tayfasından çok fazla bağımsız çiziliyor. Kaptan sıfatıyla anıldığı yok bilindiği yok. Adam ne ses getirmişse hep tek başına getirmiş. Söyleyeceğim çok şey varda konu dışına çıkmayayım. Tekrar yasak yemek istemem. Bunun hakkında konuşmak istersen seni Law için açılan yere alayım. :flaugh:

Robin-Law-Jinbe bilgi kültürleri ile çok iyi anlaşabilirler. :flaugh:
Law için açılan yer mi aslında iyi olur

Law hakkında benimde 1 2 teorim vardı. Sonra law konusunda konuşulan şeyler neler merak etmiyorda değilim yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık