Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Japonya Tarihi

'Korsanfan Genel' forumunda kadir †. tarafından 29 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 857
    Üyelik Tarihi16 Mar 2017
    Kültür olması bir neden olamaz. Bu tarz abartılı davranmalarının bir sebebi olmalı. Kadınlarda erkeklere oranla daha fazla gördüğüm için bir çıkarımda bulunmuştum. Geçmişte yaşadıkları onları buna itmiş ve çocuklarına böyle davranmayı aşılamış olabilirler. Bunun yorumunu sen daha sağlıklı yaparsın, sonuçta Japonya’da yaşıyorsun :)

2. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 2,807
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Güzel konu ama

3. wadef Üye

wadef (Üye)
    Mesaj Sayısı 32
    Üyelik Tarihi18 May 2016
    Japon tarihine bakildiginda savasci bir toplumdur tipki turk toplumu gibi. Savas demek guc demek. Dogal olarak erkekler fiziksel olarak guclu oldugu icin, kadinlari genel olarak evde kalip cocuklarina bakan ve esine hizmet eden kisiler olmuslar. Kucuklugunden beridir boyle yetistigi icin onu kabul etmistirler.
    Ama tesekkur etmeleri ve ozur dilemelerinin bu konuyla cook uzaktan alakasi olabilir. Bir erkekle de karsilassan bir kadinla da karsilassan bu boyledir.
    Japon kizlarina gelirsek(biraz uzmanlik alanim olur :D ) Japon erkeklerine karsi genellikle ezik durumdadirlar. Yani evlenince ailenin butun yuku kadinlardadir.
    Ama Japon kadinlar genellikle yabanci erkeklerle evlendiklerinde daha baskin karakter olurlar. Yani erkegi yoneten ve cileden cikaran eleman olurlar. Tabi ki bunun yine istisnalari vardir.

4. Mesaj Sayısı 25
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    2 ay kadar kaldım mükemmel bir yer Japonya. Umarım bir daha gidebilirim.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık