Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Passengers

Sırf Jen Lawrence var diye izledim. Sırf zaman öldürme amaçlı izlenebilir pek iyi bir film değil. 6/10

Dersu Uzala

Revenant’ın babası.Mest edici.İzlediğim en muazzam 10 film içine girdi.Defalarca izlerim bu filmi

Bu arada Lighthouse bu senenin balonudur bence.

Perfect Blue
Gerçekten çok beğendiğim bir animasyondu. O sahneler, ana karakterin psikolojisi ve gerilim beni çok etkiledi. Satoshi Kon ve Sadayuki Murai'nin ellerine sağlık.

@Kappamatsu önerdiğin için teşekkür ederim.

Daha önce de izlemiştim dün bir kere daha izledim, bu adamın(Leone) filmlerindeki sadelik, mimikler, müzik başka kimsede yok :respect:

Hiç bir filminde Oscar almamış bildiğim kadarıyla bu da Oscar'ın ne kadar dandik bir ödül olduğunu gösteriyor.

Perfect Blue
Gerçekten çok beğendiğim bir animasyondu. O sahneler, ana karakterin psikolojisi ve gerilim beni çok etkiledi. Satoshi Kon ve Sadayuki Murai'nin ellerine sağlık.

@Kappamatsu önerdiğin için teşekkür ederim.

Rica ederim. Memories adında kısa bir film üçlemesi var, onun da ilk bölümünü Satoşi Kon hazırlıyor, istersen ona da bakabilirsin.

Karakomik Filmler 2'yi izledim. İlkinden daha iyi olmuş, daha önce de yazdım ilkinde Kaçamak kısmı çok kötüyken İki Arada kısmı gayet güzeldi ve açıkçası "Karakomik" isminin hakkını veriyordu. Bu seferki iki filmde de "Karakomik" adının hakkını vermiş bence, Deli kısmını yine çok beğendim, sonu gayet güzel ve vurucuydu, bence KKF içerisindeki en iyi filmdi. Emanet kısmı da son 10 dakikası olmasa yine çok güzel derdim ama Müge Anlı parodisi yapmak için filmi güme atmışlar gibi geldi son 10 dakikası filmdeki etkileyiciliği alıp götürmüş.

Sıralamam şu anlık: Deli>2 Arada>Emanet>>>>>>>>>>>>>Kaçamak.

Karakomik Filmler serisi.

1x1 - 8 veririm, gayet hoştu. Joker havası vardı.

1x2 - Aşırı deneyseldi, ne desem bilemedim. Kötü değildi kesinlikle ama deneysel herkes sevmeyebilir. 6-7 eder. Eğlenceliydi.

2x1 - En iyi kısmı olabilir serinin. 8-9 eder.

2x2 Finali hariç her şeyi çok iyiydi. 8-9 eder.

Not: Bu arada filmden beklentime göre verdim puanları.

Son düzenleme:
Nuh Tepesi

Güzel film. Filmden sonra arkadaşlarla görüntü yönetmenliğini övdük ve "Bu çok yabancı işi duruyor." dedik, sonra baktık cidden görüntü yönetmeni yabancıymış. Hatta ekibin büyük bölümü yabancılardan oluşuyor.

Oyunculuklar gayet güzel, zaten Haluk Bilginer ve Ali Atay süper oyuncular. İki karakterin arasındaki kırılma noktalarında olan konuşmalar aşırı iyiydi fakat Ali Atay'ın oynadığı karakter olan Ömer'e çoğu zaman replik olarak "Küfür et geç." demişler gibi duruyor, 10 kelimesinden 8 tanesi küfürdü. Hoş bu karakterin arka planına bakıldığında normal ama bir yerden sonra birazcık yapay kaçmış.

7,5-8/10.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık