Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 8,3/10

Genç bir kız tecavüz edilir ve yakılarak öldürülür fakat faili bulunamaz ve annesi buna dikkat çekmek için filme de adını veren 3 reklam afişini kiralar.
Film genel hatlarıyla epey hoşuma gitti. Sadece Dixon gibi ırkçı ve empati yoksunu bir herifin sonunda tatlıya bağlamış olması pek hoş kaçmamış. En azından bu kadar keskin bir karakter olmasaydı bari, o zaman makul bulabilirdim.
Filmin sonunda, tecavüzcünün bulunmasını isterdim ve bizzat anne tarafından cezalandırılsaydı güzel olurdu fakat ne yazık ki gerçek hayatta her şey sonuca bağlanmadığı için senarist böyle bir finali tercih etmiş olmalı. Hiç değilse öteki tecavüzü işleyen adamı öldürseydiler, o zaman da tatmin olurdum. Finali tecavüzcünün cesedini yakarak yapsaydılar 0,5 puan fazla verirdim.

Schindler'in Listesi

Bu film hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Ben izledim, filmi de sevdim. Millet Yahudileri melek gibi gösteriyorlar diye eleştirmiş lakin adamların işledikleri Yahudiler'in Almanya ile pek bir alakası yok gibi masum tayfadan gibi geliyor.

Amon karakteri cuk diye oturmuş diyemem lakin idare ederdi. 10/10 verilir dönemine göre değerlendirilirse.

Schindler'in Listesi

Bu film hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Ben izledim, filmi de sevdim. Millet Yahudileri melek gibi gösteriyorlar diye eleştirmiş lakin adamların işledikleri Yahudiler'in Almanya ile pek bir alakası yok gibi masum tayfadan gibi geliyor.

Amon karakteri cuk diye oturmuş diyemem lakin idare ederdi. 10/10 verilir dönemine göre değerlendirilirse.
İzleyeli baya oldu ama çok etkileyici bir filmdi. Özellikle o sondaki araba sahnesi hala aklımda. Savaş psikolojisini baya hissettirmişti.
Piyanisti övüp övüp bitiremeyenlerin bu filmi acil izlemesi lazım.

Korkunç bir film 1
Boş eğlence anlamında mükemmel bir film. Korku filmlerini çok güzel parodiliyorlar. Ayrıca arada dokundurdukları mesajlar da cabası. Bu arada cindy adamdır !

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık