Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Koe no katachi (2016)

Uzun zamandır birinden, bişeyden bu kadar kıl kapmadıydım. Askeri lojmanda büyüdüm ben yemin ediyorum 30 gün içinde 8 kere intihar ettirirdik biz şu çocuğu bizim lojmanda olsa şerefsiz .. sövecem şimdi.
Kör oldu demi sonunda bu ben mi yanlış anladım. Kör olmadıysa üzülcem.
Yok ya kör olma gibi bi olay yoktu. Sadece artık insanların yüzüne bakmaktan korkmuyordu sanırsam.

TENKUU NO SHIRO LAPUTA
(CASTLE IN THE SKY)
(1986)

Gayet hoştu, küçükken izlemiştim ama olayları pek hatırlamıyordum şu sıralar Miyazaki filmlerini tekrar izlemeye başladım. 7.5/10 çok çok zorlasam belki 8 olur.

Doctor sleep
Sıkmıyor.Shining devamı olduğu için izledim ama bir kere daha kolay Kubrick yetişmediğini farkettirdi.O yüzden tşk Mike flanagan
Ama 7 verilir film kötü değil

Yaw işte son sahne=ilk sahne etraf karanlık görüş azalıyor gibi ya, ben kör oluyor diye yorumladım.
Senin dediğin de mantıklı aslında, ilk sahnede diğer yüzlere xler geliyor, son sahnede gidiyor gibisinden.
Elemanlara ağır dalasım var klavyeyi ekrana saplıcaktım sinirden düzgün yorumlayamadım herhalde :mad:
Neyini sevmedin çocuğun ya :d

Züğürt Ağa.

Çocukluğumdan beri Şener Şen'in başrolünü oynadığı genelde senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmleri izlememiştim. Hep Badi Ekrem, hep Ziya hep Vecihi. Şener Şen'i başrolde ve dramda izlemek de büyük keyif.

Züğürt Ağa komediye yer verse de aslında bir dram. Millet ben karı istiyem diyen dedeye filan gülüyor filmi izlerken. Sanki bundan ibaretmiş ve ağa komedisiymiş gibi.

Çok güzel bir film, başyapıt, şaheser. Benim onayıma da ihtiyacı yok zaten.

Benim adım Hiç kimse, Sergio leone filmi. İzleyen var mı. Daha önceden de izlemiştim ama fark etmediğim bazı şeyler varmış yada ben uyduruyorum :oleyo2:

Bu arada filmi beğendim, bu adamın boş filmi yok gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık