Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Kırmızı da Mavi de çok iyi ama benim için şu sahne ve Juliette Binoche faktörüyle Mavi bir adım önde.

Yerleri de öpüyorlar mı? Bu arada Stalker'da adam yerde yatarken elinde dolanan solucanvari hayvan sahnesi efsaneydi.
Tarkovski vurucu sahneleri seviyor.Merak edersin diye söylüyorum atların elma yediğini görmek gibi.

@Millennium Wizard Normalde izledikten sonra alırdım ama senin tavsiyenle Veronique'i izledikten sonra Renk Üçlemesini direk izlemeden aldım. İyi çıkmazsa parasını senden alırım :D

Film İzleme Kulübü'ne katılsana, natüralizm konusunu neredeyse Stalker'la ruh ikizi bir yaklaşımla anlatan bir film önerdim. Hem @amaneden i deli ederiz seninle birlikte.
Ahahaha yönetmenin ailesine katkımız olmuş desene.Bluray mi dvd mi bu arada ?

Cidden güzel bir filmdi. Dediğin gibi büyük emek var. Diğer filmlerini de izleyeceğim bir ara.

The Driver (1978)

Fena değildi. Filmin en çok hoşuma giden yanı atmosferiydi. Araba sahneleri de gayet tatmin ediciydi. Zaten ne zaman bitti anlamadım, 90 dakika falandı. Bunu beğenenlere Le Samourai adlı filmi de öneriyorlar. Onu izleyeceğim bu gece.
Zaten fazla filmi yok öneririm.

L'eau froide/Soğuk Su

https://www.imdb.com/title/tt0109702/

Criterion arşivine eklendiğinden beri izlemek istiyordum şimdi fırsat oldu.
Film adında geçtiği gibi soğuk bir film. Maalesef filmi izlerken başka sebeplerden ötürü yarıda bırakmak durumunda kaldım ve 3 oturuşta bitirebildim 90 dakika olmasına rağmen :/ Bu yüzden filmin içine tam giremedim. Filmin müzikleri kaliteli.
Augustinus'un "İtiraflar"ına atıfta bulunmasından ötürü de ayrı bir dikkat verdim filme fakat buna rağmen adapte olma konusunda sorunlar yaşadım. Belki başka bir izleyişte bu sorunları yaşamazsam filmi daha çok beğenebilirim.
7/10

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık