Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İnsanlığın Karanlık Yüzü: 6 Saat Boyunca Kıpırdamadan Duran Kadına Yapılanlar.

Vay canına, kendimden düşünüyorum böyle bi durumda ne yapardım diye, En fazla 10 saniye durur giderdim heralde, ne cins insanlar var şu dünyada :artiz:

Düşündüm fakat gerek duymadım.Yazının daha girişi bırak başlığı bile temanın ne olduğunu açıkça gösteriyor.Hadi o da olmadı Görsel bile ne denli loş bir yazı olduğunu belli ediyor.
Fakat bir birimizi kandırmayalım ' Ay +18'miş ben 17'yim girmeyeyim buna' demeyecek kimse.
Ve yine kandırmayalım ; Herkesin iç güdüsü var,yazıya başlar ve okumaması gerektiğini veyahut okumasının kendine iyi gelmeyeceğini düşünerek yazıyı okumayı bırakabilir.
Ve son kez kandırmayalım; Kaldı ki Ruh hali olarak Cam değilseniz eğer öyle aman aman,kafanızı duvardan duvara vuracak kadar psikolojinizi bozacak bir yazı da değil.
Bilmiyorum bana psikolojik olarak ağır bi yazı gibi geldi, sanki 18 altı olsaydım oldukça etkilenirdim gibi. Dediğin doğru, o zaten internetin doğası ama sınırlı da olsa en azından bi uyarı işlevi görürdü.
Haklısın ki ben bu forumda o tarz bir insan olacağını düşünmüyorum burada herkes belli bir aklî olgunluğa erişmiş insanlar.

Konuyla ilgili olarak kadına yapılanlar insanların ne denli bir yaratık olduğunu açıklıyor.
Konunun akli olgunluğu geçtik, akılla alakasını çözemedim :hoo:

-------------------
Gelecekte ayaklanacak yapay zekayı şimdiden bekleyen bir kişi olarak beni hiç şaşırtmadı bunlar. İnsanlar pek çok şeyde olduğu gibi iğrençlikte de sınır tanımazlar.

Sosyolojik olarak hep "iyi"ler daha kararsız ve pısırık olurlar; "kötü"ler ise kararlı, atılgan ve kendinden emin. Çünkü "iyi" olmak zaten şüpheden, kendini sorgulamadan başlar bir nevi(Cehalet bu yüzden güçtür). İşte hayat da böyle bi paradoks.

Hayatlarında ses çıkaramadiklari her durum için böyle kendini savunamayacak durumda olanlara şiddet gösterenler cahillerdir. Yazık günah. Şiddet çok saçma bir olay.

Çok sinir bozucu, insanlığı sorgulatıcı bir eylem tamam; ama bu Marina ablamızın bir iki işini daha biliyorum, hep böyle ilginç meselelere değiniyor ve ben fena prodüksiyon kokusu alıyorum kendisinden.

İnsanların içinde uyarılabilecek bir karanlık taraf var eyvallah da olay gerçekse bile söz konusu yerdeki tek sanatçının -mağdur- olmadığını düşünüyorum.
Masaya konulanlar bile bunu gösteriyor. Bu ilk aşama, ikinci aşama ise birilerinin en azından bir veya iki olumsuz davranış sergilemesi olmuştur.

Son düzenleme:
Deney ortaminda bulunmuş olsam önce çikolatalı keki yer, ardından oraya bi yere yatar uyurdum la, milletin aklına gelenlere bak :(

Bilmiyorum bana psikolojik olarak ağır bi yazı gibi geldi, sanki 18 altı olsaydım oldukça etkilenirdim gibi. Dediğin doğru, o zaten internetin doğası ama sınırlı da olsa en azından bi uyarı işlevi görürdü.

Konunun akli olgunluğu geçtik, akılla alakasını çözemedim :hoo:

-------------------
Gelecekte ayaklanacak yapay zekayı şimdiden bekleyen bir kişi olarak beni hiç şaşırtmadı bunlar. İnsanlar pek çok şeyde olduğu gibi iğrençlikte de sınır tanımazlar.

Sosyolojik olarak hep "iyi"ler daha kararsız ve pısırık olurlar; "kötü"ler ise kararlı, atılgan ve kendinden emin. Çünkü "iyi" olmak zaten şüpheden, kendini sorgulamadan başlar bir nevi(Cehalet bu yüzden güçtür). İşte hayat da böyle bi paradoks.
Olaydan etkilenip etkilenmeme anlamında yazdım.

Valla bu olayin turkiye icin durumu manken velhasil nerde oldugu bilinmiyor, ziyaretciler olu ve yarali sayisi hesaplanmaya ugrasiliyor :oleyo2::flaugh::a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık