Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

HxH'deki En Sevdiğiniz Karakter

dusau

hisoka-killua-leorio arasında gidip gelsem de hisokaya bastım. Leorio avcı cemiyeti seçimlerinde epey iyiydi :D Ancak Hisoka serinin genelinde iyi. Ayrıca Ging'den de hoşlanmıyorum. Kalanların hepsi benim için sempatik karakterler.

Oy vermişim ama kime verdiğimi hatırlamıyorum.Görüşümü bir daha belirteyim o zaman.

Nobunaga,Phinks ve Pariston.Favorim üçlü bu fakat aralarından birisini seçersem Pariston'u seçerim.:D

Morel-san. Tam halkın içinden bir adam deli güçlü olmasa da yeteri kadar güçlü olduğu halde herhangi bir kibir belirtisi göstermemesi, görev için ne durumda olursa olsun canını vermeye hazır olması. cCc morel-san cCc

HxH'yi çok eleştiririz ordan burdan çarpmış, hikaye olarak orjinal değil vs diye ama bu anket mangakanın karakter yaratma başarısını çok net ortaya koyuyor açıkçası. Hele baş karakter %4 oy alınca bu daha da belirgin oluyor. Orjinal yan karakterlerle taşımış hikayeyi adam, helal olsun.

Edit: La oğğlum biriniz Illumi'ye oy verin lan, 108 oy kullanılmış, reize oy çıkmamış. :(

Alpamis

HxH'yi çok eleştiririz ordan burdan çarpmış, hikaye olarak orjinal değil vs diye ama bu anket mangakanın karakter yaratma başarısını çok net ortaya koyuyor açıkçası. Hele baş karakter %4 oy alınca bu daha da belirgin oluyor. Orjinal yan karakterlerle taşımış hikayeyi adam, helal olsun.

Edit: La oğğlum biriniz Illumi'ye oy verin lan, 108 oy kullanılmış, reize oy çıkmamış. :(
Doğrusun karakterleri iyidir bu serinin.

hxh izlemedim, karakterlerini de bilmiyorum ama senin için oyumu yazdığın reyize atayım :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık