Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

HxH'deki En Sevdiğiniz Karakter

Killua:cool:

Bu reise olumsuz eleştiri yapanlar tekrar izlesinler seriyi :)
Keşke bi oy hakkım daha olsaydıda sapığa verseydim:D Iki müthiş karakter seriyi başka bi seviyeye çıkarıyor

Unknown

Enel fanları desen neyse de Zoro ne alaka la? :D Zoro seven adam Feitan'a oy verir. Killua, Enel + Sasuke'nin oylarını almıştır muhtemelen. :D
Asıl Saske isteyen Kurapika ya oy verir. :/ Karakter açısında Killua Zoroya daha çok benziyor..

- ging cok orjinal harika bir adam.resmen orjinal deha.

- hisoka da cok orjinal ve ilginc bir karakter onuda severim.

- chrolloyu hiç sevmedim sadece güçlü.örümcekler içinde iskenderin sesiyle bir uvogini sevdim,harcadılar :D ama artık feitancıyım.

- orjinalde oyumu netero,zeno ikilisine verirdim.bir alt kusak ging ve silva daha az cekiciler.

- ama en ilgi cekici olanlar gercektende killua ve gon.gelgelelim bence gon daha muazzam bir karakter,tip mip elbiseler falan tamam çöpte.kararlılık ve azim konusunda asmıs ve cok ilginc bir velet :ehe: üstelik killua zoro yada zaraki gibi bir ikinci karakter degil,daha az kararlı,sürekli gidip geliyor.ve ona yeni yasadıgı hayatı gon sagladı.onun ruhuyla daha kararlı olmaya basladı.o yüzden gücü ve tarzıyla gona eşit görüyorum.tek secenek varsa gonu secerim,pitou bile kedi hisleriyle anladı karsısında nasıl biri var ve ne pahasına olursa olsun öldürmesi gerektigini :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık