Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Neyse yeri gelmişken bir sıralama yapayım;

BM Minato
Prime Hiruzen
Hokage Minato
Tsunade
Yaşlı Hiruzen
Tobirama

Hashirama ve Naruto'yu diğerleri ile kıyaslanamayacak seviyede olduğu için listeye almadım.

K*kashi ise Hokage felan değildir olsa olsa belgeleri vesaire halletmek için görevlendirilmiş memurdur. :artiz:

Yani üst teknik olsa bile her şeyi belirlemiyor. Karşılaştırılacak çok şey var.
Şöyle düşün bir araba var 50 km hız ile gidiyor en fazla bir araba da var 100 km hıza çok rahat çıkıyor hangisi bir yarışta kazanır, hem çok etken derken savaş zekası dersek minato 2 saldırı sonrasında obito nun yeteneğini anlamlandırıyor kendince tobirama da zeki elbette ama bence minato savaş zekasında ileri fiziksel güçde bilmiyorum çok farkları yoktur belki hız da minato ileri ehh aynı şeyleri diyoz bizde shxh

Benim bildğim İtaçi en son Sasuke ile birlikte olmasına karşın Kabuto'yu indirmek için Kişimoto'dan yardım isitiyordu :(
4 databook'un hepsini okudum hiç dünyayı fırtınaya boğan temari okumadım. :D Lel

%100 Kurama'nın Bijuu damasını Mokuton Golemi eliyle tutup Madara'nın susanosuna basıyordu :D Yarı Kuramalı Minato ne yapacak ? Kaldı ki konu Hokage sıralaması neden Minato hokage değilken sahip olduğu bir güç ile değerlendiriliyor ? Ki değerlendirilse bile gene Hashirama'nın epey gerisinde.

Gel onu 95 e 5 yap :D

Başka birinde arttığı kadar artmayabilir. Çünkü Hashirama'da çoğu bijuudan daha çok çakra var zaten :D
Neyse yeri gelmişken bir sıralama yapayım;

BM Minato
Prime Hiruzen
Hokage Minato
Tsunade
Yaşlı Hiruzen
Tobirama

Hashirama ve Naruto'yu diğerleri ile kıyaslanamayacak seviyede olduğu için listeye almadım.

K*kashi ise Hokage felan değildir olsa olsa belgeleri vesaire halletmek için görevlendirilmiş memurdur. :artiz:
Ben aslında Hokage değil ama tüm Kage’lerin sıralamasını merak ediyorum.Onu açsanıza burada o kadar naruto fanı var.

Şöyle düşün bir araba var 50 km hız ile gidiyor en fazla bir araba da var 100 km hıza çok rahat çıkıyor hangisi bir yarışta kazanır, hem çok etken derken savaş zekası dersek minato 2 saldırı sonrasında obito nun yeteneğini anlamlandırıyor kendince tobirama da zeki elbette ama bence minato savaş zekasında ileri fiziksel güçde bilmiyorum çok farkları yoktur belki hız da minato ileri ehh aynı şeyleri diyoz bizde shxh
Aslında bence de Minato üstün en başta dediğim gibi. Neyi tartışıyoruz şu an :confused::hhh:

Benim kendi doğrularımla güç sıralamam şu şekilde olur:

1.Senju Hashirama
2.Sarutobi Hiruzen
3.Namikaze Minato
4.Senju Tobirama
5.Senju Tsunade

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık