Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hokage Sıralaması

Güzel bir konu olmuş, her Hokage kendi döneminde büyük zorluklara karşı mücadele etmiş Shinobiler.

Güç Olarak: Naruto - Hashirama - Tobirama - Minato - Hiruzen - Kakashi - Tsunade

İcraat Olarak: Naruto - Hashirama - Minato - Tobirama - Tsunade - Hiruzen- Kakashi

Karizma Olarak: Tobirama - Naruto - Minato - Kakashi - Hashirama - Tsunade - Hiruzen

Son düzenleme:
Hepsini en güçlü halleri ile ele alırsak İtaçi'nin birine karşı bile şansı yok. En zayıfları diyebileceğimiz Tsunade bile İtaçi'yi tel elle tokatlar.
Yavaş tokatlasın ya hepsi bir mühre bakar en kötü.Orochimaru da güçlüydü Kazekage indiriyordu.Önce ayar manyağı oldu sonra mühürlendi yanlış mı hatırlıyorum.İtachi bütün akatsukinin içinden geçmiş adam.Hashirama efsanesi dışında kalanlar kazanamaz bu adama karşı.Mangada dakika başı boşa mı övdüler adamı. :( Minato gibi sonda da gömmediler överek bitirdiler.

Yavaş tokatlasın ya hepsi bir mühre bakar en kötü.Orochimaru da güçlüydü Kazekage indiriyordu.Önce ayar manyağı oldu sonra mühürlendi yanlış mı hatırlıyorum.İtachi bütün akatsukinin içinden geçmiş adam.Hashirama efsanesi dışında kalanlar kazanamaz bu adama karşı.Mangada dakika başı boşa mı övdüler adamı. :( Minato gibi sonda da gömmediler överek bitirdiler.
Benim bildğim İtaçi en son Sasuke ile birlikte olmasına karşın Kabuto'yu indirmek için Kişimoto'dan yardım isitiyordu :(

Güzel bir konu olmuş, her Hokage kendi döneminde büyük zorluklara karşı mücadele etmiş Shinobiler.

Güç Olarak: Naruto - Hashirama - Tobirama - Minato - Hiruzen - Kakashi - Tsunade

İcraat Olarak: Naruto - Hashirama - Minato - Tobirama -

Karizma Olarak: Tobirama - Naruto - Minato - Kakashi - Hashirama - Tsunade - Hiruzen
Reis yazmaya üşendim, kesin fikirlerim seninki ile aynıdır dedim. Gerçekten de öyle şukunu verdim.

İcraat Olarak: Naruto - Hashirama - Minato - Tobirama -

Hashirama'yı kabul ederim de Tobirama nasıl daha güçlü Minato'dan?

%100 Kurama'nın Bijuu damasını Mokuton Golemi eliyle tutup Madara'nın susanosuna basıyordu :D Yarı Kuramalı Minato ne yapacak ? Kaldı ki konu Hokage sıralaması neden Minato hokage değilken sahip olduğu bir güç ile değerlendiriliyor ? Ki değerlendirilse bile gene Hashirama'nın epey gerisinde.
Epey kısmına katılmıyorum ama gerisinde olabilir.
Gel onu 95 e 5 yap :D
70 e 30 olur. Altı geliş fiyatı zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık