Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hangi Supernovalar'da Fatihin Hakisi Çıkar?

Tashigi'de bile var be usta novalarda da vardır. :D Seviyesi zayıf olabilir ama vardır bence hepsinde.
Yoktur demiyorum ama saldırı tipine bakıp haki verecek olursak k.haki hepsinde olur.Ama b.haki killer,drake,urouge daha mantıklı.Bunların içinden drake ve killer uyandırabilir.Ha dediğin gibi seviye farklı olur.

1 milyonda bir dendi ama OP evreninin kaç milyon nüfusu olduğu bilinmiyor. Sadece Alabasta'nın nüfusu 10 milyondu mesela, Fishman Island'ın nüfusu da 10 yıl önce 5 milyon olarak geçmişti sanırım. Haoshoku Haki bir çok kişide olabilir anlayacağınız ama bunun bir şekilde uyanması gerektiğini düşünüyorum. Eğitimle veya başka bir şeyle değil, doğuştan gelen bir şey olduğu söylenmişti zaten. Zaten OP'ta bunu uyandırabilecek yani bilinçsiz de olsa bu hakiyi kullanmaya zorlayacak olaylar Luffy'nin başına geldi. Diğer novalarda da zamanla uyanabilir ve onlar da zamanla geliştirebilir ve kontrol altına almaya başlayabilir bu hakiyi. Yani ben novalarda çıkabilir diye düşünüyorum. zoro olur, kesin gibi hatta ama tayfada herkeste çıksa şaşırmam. Bunun dışında belki law'da da çıkabilir ama şimdilik bunlar dışında hiç bir novada o ışığı göremedim. (biraz da hawkins)

Roger-Rayleigh olarak düşündüğümüzde Zoro'dada böyle bir güç çıkması şaşırtıcı olmaz.Ama nedense inanasım gelmiyor Zoro gibi bir kalastan öyle bir güç çıkacağına.Kid'deyse zaten baş düşman olacak bir imaj yok.Şu an için baş düşmanları Akainu,Teach gibi gözüküyor.Kid'ten böyle bir güç çıkmasını beklemiyorum.Hawkins ve Drake sağlam adamlar.Ama onlardada böyle bir hava yok.Önümüzdeki günlerde Kral Haki kullanıcısı belki görebiliriz.Ama gördüklerimiz arasında kimsenin çıkmasını beklemiyorum.Ne çok beklemek kullandım ya :D Neyse.Bence yoktur.Eğer çıkarsada bu Hawkins veya Drake olur .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık