Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hangi Supernovalar'da Fatihin Hakisi Çıkar?

Yeni Dünya'da haki sıklıkla rastlanabilecek bir güç.Novalarda 2 sene boyunca boş durmamış uyandırmışlardır bu gücü.Zaten Luffy dedi Law'a bizde Zoro ve Sanji'de var galiba sen de de var diye.
En kötü jenerasyonun çoğu kişiye göre en güçlü 3 adamından (Eustass-Law-Luffy) 2 sinde haki olduğu biliniyorken Eustass'ta yok demek olmaz onda da muhakkak vardır.Hatta bütün novalarda bence Busoshoku ve Kenbunshoku Haki vardır.Veya olmalıdır.(Tabi hepsi farklı seviyelerdedir.Luffy en üstündür hakide.Aksi takdirde 2y aranın manası kalmaz zaten)
Law ittifak olmasa Luffy'nin en büyük rakibi olma ihtimali olabilirdi ama ittifak yaptığına göre öyle bi ihtimal gözükmüyor şu an için.Bu duruma göre bence Luffy'nin en büyük rakibi Eustass'tır.Hem zaten o da Apo ve Hawkins'le ittifak aşamasında yani onların ittifakla bizim ittifak bi ara kapışıcak gibi duruyor.(Bizim ittifaga bi tayfa daha katılabilir 3 takıntısı dolayısı ile :) ) böyle bi durumda Luffy Kid ile dövüşür bence diğer eşleşmeleri bilemem.
Şimdi (Açıklanmamış olsa bile Roger'da Hashoku yok diyecek yoktur heralde ?) Roger'ın en büyük rakibi Wb ve ikiside Haoshoku sahibi güçleri bir birine yakın ama Roger bir adım öndeymiş demek ki Kral olmuş.
Ben aynı şeyin Luffy için de olması gerektiğini düşünüyorum.Yani Haoshoku sahibi kendisine yakın güçte bir rakip ?
Benim aklıma Eustass geliyor ve Kid'de Haoshoku Haki olduğuna inanıyorum.Hatta eminim.
Nasıl mı eminim ? Bilmiyorum :D Gösterebilecek herhangi bi kanıtım falan yok sadece böyle düşünüyorum.
Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.Sizce novaların içinden Haoshoku sahibi biri çıkmalı mı ? Çıkarsa sizce kim olmalı ?

Bence hiç bir nova'da H.Haki yoktur. Sadece Luffy'de vardır zaten 1 milyon'da 1 değil mi bu tür 11 kişiden zaten Luffy'de var birinde daha çıkarsa bence saçma olur.

Ben bekliyorum novalardan 1-2 tanesinde Haoshoku.Luffy'den başka kimsede kral olma kapasitesinin olmaması bence saçmalıktır

3 haki + meyve gücü:
(H.haki kullanan biri bence her durumda diğerlerinide kullanır)

bunu kullanan kaç karekter var ki WB ve Luffy bilinen ve bunların durumu ortada ben şahsen H.haki gibi bir gücü başka bir novada var olacağını sanmıyorum ki düşüncem en güçlü Nova'nın Law olduğu ve onda da bu gücün olmayacağı ha ilerisi için yani bundan 10 yıl felan sonrası için muhtemel olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık