Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hangi Supernovalar'da Fatihin Hakisi Çıkar?

en büyük adayım hawkins sonra kid ve law 3 ünden birinde çıkar ama üçündede yada üçünden ikisinde değil sadece birinde çıkabilir diye düşünüyorum sonuçta bunlar en kötü jenerasyon epeyde güçlenmişler yonkou indirme derdindeler mutlaka çıkmalı bana göre

Diğer Novalardada Haoshoku haki çıkabilceğini düşünüyorum(1 veya 2 tanesinde). Shanks ve WB'de Haoshoku Haki vardı ayrıca Big Mom veya Kaido bu ikilinin birindede muhakak Haoshoku vardır diye düşünüyorum. İleride Big Mom ve Kaido'nun koltuğu düşüceğini varsayarsak bu iki yonkounun yerine geçicek seviyede 2 supernova varsa bu 2 tayfanın kaptanı Haoshoku haki kullanabiliyor olmalı bence.

houshoku rogerda varmıs acıklanmadı ama yok demek aptallık olur muhtemelen.ondan sonra 4 büyük korsan kalmıs wb,shanks,kaidou,big mom.bunlarında 2 tanesinde houshoku var kesin olarak ben diger ikisinde oldugunu düsünmüyorum.nedenine gelince;luffy houshoku patlattıgında marinefordda fossa bizim babalık ve akagami gibi dedi.yani e.oda fossanın bildigi 2 büyük korsanda daha houshoku oldugunu ilan etti.kaidou veya big momda olsa bilinirdi.sonra 7 shicbukai içinde sadece hancockta var oda bir bayana verilsin diyedir muhtemelen.denizciler içinde ise büyük ihtimal sadece garpta.cünkü garp bu senin kanında var dedi luffye,ivankovda luffynin houshokusunun dragonun kanı sayesinde oldugunu söyledi yani bir nevi genetik,sonucta rogerın oglu acetede vardı.

rayleighide sayarsak houshoku kullanıcısının sayısının ne kadar az oldugu ortada.su an luffynin en büyük rakipleri kalan 4 yonkou.teach ayısı haki bile uyandıramaz.zaten shanks dünyadaki en iyi haki kullanıcısı olarak karsısında bence.kaidou ve big momun gücü ortada.yani bunlar düsmeden önce harcanıcak karakterler bence novalar.sonucta hersey bittikten ve wgye savas acıldıktan sonra bile bir kac kişi kalırsa novalardan bunlarda ancak law,kidd,drake ve hawkins olur.ben hiçbirinin houshoku seviyesine ulasacagına inanmıyorum.o zamn bizmkinin antreman yapıp 2 yıl kaybetmesinin esprisi olmaz.ama illa birinden cıkıcak olsa ben drakete isterdim cünkü kaidonun yerine onu düsünüyorum.kidd meyve gücü,lawsa zeka ve meyve gücüyle yeterince iyiler.hem lawın houshoku uyandırma sansıda artık olmadıgına inanıyorum.cünkü luffy ve ace örneklerinde görüldügü üzere,istem dısı olarak houshoku önceden ortaya cıkıyor,diger iki rengin tamamen kontrolü arkadan geliyor.yani ben drakei istiyorum ama serideki mantıksal güc dengelerine bakarsak kiddede e.oda verebilir.yinede dedigim gibi houshoku sahibi olacaklarını düsünmüyorum.

bence süpernova lardan sadece 1 tanesinde haoshoku olabilir ve o kişi kidd dir.ben zaten diğer yonkoulardan da haoshoku beklemiyorum.ama kidd bünyesinde bir süpernova barındırabiliyor aynı luffy gibi.tabi drake law ve hawkins i küçümsememek gerek onlardan birindede çıkabilir.

Daha zoro'da çıkmadı kidd'in neyine haoshoku :D Ayrıyeten novalarda çıkacağını sanmıyorum. Luffy'nin novaların arasından sıyrılmasının ve BB kadar tehlikeli görülmesinin sebebi haoshoku,Dragon ve Dünya hükümetinin ne kadar otoriter bir kurum olsa da sarsabilmesi.

Kimde çıkacağını kestirmek çok zor birşey.Sonuçta doğuştan gelen bir yetenek ve sonradan kazanılan bir güç değil.Herşey ODA'nın elinde.İster usop'ta çıkartır ister akainu'da.Ki akainu'da bile varmı yokmu belli değil.

Gerçekten kimde çıkacağı muamma bir durum. Hiçbirinde çıkmayabilir, ben Hawkins değil duruş itibari ile şuan hiçbirine yakıştıramıyorum. Yine de Oda-san güzel bişeyler ayarlayacaktır :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık