Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Orta yaş Japonlar Heavy Metal gruplarına feci takık. Oda tasarımlarda bu kitleye oynamaya başladı iyice.

Çevirideki ödülünden de anlaşılacağı üzere son derece güçlüdür ibaresini korsanfan forumu malesef anlayamıyor. :) Tanım bile girmişler wikide ama nafile yer mi korsanfan bunu.:hhh:
Son derece güçlüdür çoğu kütüphane karakterinde yazar:d genede sen bilirsin. Ödülün her zaman gücü yansıtmadığını ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum.

Katakuri'den güçlü olduğu kesin olan sağ kol. Tek üzüntüm hem karakterinin hem gücünün daha ayrıntılı bir şekilde işlenmemiş olması. King hakkında gelen flashlar gayet güzeldi oysaki. Hikayesine biraz daha derinlemesine girebilirdi. Irkının neden yok edildiğine ateşle nasıl bir alakasının olduklarına vs. İlgi çekici bir karakterdi ama Oda yeterince iyi işleyemedi.

Eline Sağlık Smoker.

Oda çok güzel işlemedi karaktere karşı hiçbir duygu beslemiyorum nötr.. Ne tayfasına karşı bir ağırlığı vardı. Ne de hissettirebildiği çok ezici bir gücü.. Kaidoyla birebir ilişkileri ve birlikte Marinfordu basmaya gittikleri bilgisi dışında bir çekiciliği yok.

Katakuri'den güçlü olduğu kesin olan sağ kol. Tek üzüntüm hem karakterinin hem gücünün daha ayrıntılı bir şekilde işlenmemiş olması. King hakkında gelen flashlar gayet güzeldi oysaki. Hikayesine biraz daha derinlemesine girebilirdi. Irkının neden yok edildiğine ateşle nasıl bir alakasının olduklarına vs. İlgi çekici bir karakterdi ama Oda yeterince iyi işleyemedi.
Nasıl işlensin tek yedi eleman :d biraz güçlü olsaydı belki işlenirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık