Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Benim son gördüğüm Zoro, Fatihin Hakisi'ni iman gücüyle kullanmayı öğrenmeden önce King tarafından yerden yere vurulduğu. Bildiğin hiçbir varlık gösteremedi. Sonra havadan gelen güçlerle dövüşü kazandı.
Bu One Piece mangası abi, biz arkadaşlarla Fairy Tail konuşuyoruz

Kıyafetinin dizaynını hiç sevmiyorum. CP0 gibi bir görünümü olsaydı iyi olurdu, hem gizemli havası olurdu hem daha düzgün görünürdü. Katakuri'nin gösterdiklerini düşününce arkada kalıyor. Marco civarındadır.

Kısaca beklentimi karşılamadı. Fakat Canavar korsanları genel olarak beklentimi karşılamadı.

Benim son gördüğüm Zoro, Fatihin Hakisi'ni iman gücüyle kullanmayı öğrenmeden önce King tarafından yerden yere vurulduğu. Bildiğin hiçbir varlık gösteremedi. Sonra havadan gelen güçlerle dövüşü kazandı.
Çünkü adamı kesiyordu adam bana mısın demiyordu karşılık olarakta darbe vuruyordu.Şimdi karşılıklı saldırı yapan biri olsa birinin saldırısı işlemese diğeri biraz daha güçlüyse elbette yerden yere vurur.Sırrı öğrenmesi bu yüzden önemliydi.Shishi Sonson vurduğu zaman King kendinde geçiyordu yediği hasarla ama özelliği iyileştiriyordu.

Çünkü adamı kesiyordu adam bana mısın demiyordu karşılık olarakta darbe vuruyordu.Şimdi karşılıklı saldırı yapan biri olsa birinin saldırısı işlemese diğeri biraz daha güçlüyse elbette yerden yere vurur.Sırrı öğrenmesi bu yüzden önemliydi.Shishi Sonson vurduğu zaman King kendinde geçiyordu yediği hasarla ama özelliği iyileştiriyordu.
Zoro'nun sırrı yok muydu? Neden King bu sır üzerine düşünmemiş hiç?

Wano da bir tane insana benzeyen adam var o da wano başından beri o leş kıyafetin içinde kamufle edilmiş. Ne troll adamsın oda efendi.

Mesele Zoro'nun vurması ya da zarar vermesi değil ki, bu adam darbe yemekten bağımsız olarak Zoro'yu dövüyordu zaten. Bir noktadan sonra yeteneklerinin hiçbirini kullanmamaya başladı, sonra "Zoro çok güçlü ya" oldu.

Mesele Zoro'nun vurması ya da zarar vermesi değil ki, bu adam darbe yemekten bağımsız olarak Zoro'yu dövüyordu zaten. Bir noktadan sonra yeteneklerinin hiçbirini kullanmamaya başladı, sonra "Zoro çok güçlü ya" oldu.
Sonsuza kadar kullanacak hali yoktu öyle güçlü özellikler karşılığında çok enerji götürüyordur ırk bile olsa.Zoro laf attı zaten noldu karşılıyorsun diye daha fazlasını alamazdı.Sınırı ateşin yanması da olabilir ateş bu yanıyorsa bir süre sönebilir de.En kötü süre sınırı vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık