Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Son derece güçlüdür çoğu kütüphane karakterinde yazar:d genede sen bilirsin. Ödülün her zaman gücü yansıtmadığını ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum.
Ödül güç bağlantısını her karakterde kuruyormuş o zaman.Yada bu durum King’e özel. :)
Katakuri'den güçlü olduğu kesin olan sağ kol. Tek üzüntüm hem karakterinin hem gücünün daha ayrıntılı bir şekilde işlenmemiş olması. King hakkında gelen flashlar gayet güzeldi oysaki. Hikayesine biraz daha derinlemesine girebilirdi. Irkının neden yok edildiğine ateşle nasıl bir alakasının olduklarına vs. İlgi çekici bir karakterdi ama Oda yeterince iyi işleyemedi.
Irkını işlerse gizemler ortaya çıkar.Irkının şeytan meyvesiyle bağlantısı olabilir.Yada gerçek kutsallar bunlardı sonra gelip bunları yok edip yerine geçtiler.

Canavar Korsanları içerinde hayal kırıklığı yaratmamış olan tek kişi olmasına ve kendisinden beklenileni vermesine rağmen, iki fan grubunun savaşına meze edilmiş sağ kol.

Ona biraz güçlü olsaydı değil, rakibi çok güçlüydü diyeceksin.
İki yıl eğitim alan süpernova Zoro yk1 seviyesinde döndü sonrada King e tek attı he. :oleyo: Mangayı tekrar okuyun da enmaya bir bakın hele çok fazla gaza geliyonuz:hhh:

O hareketi kim yese tek yerdi zaten ,sag kollar içinde.
O hareketi yemeside ayrı zayıflık. :d gözlem sıfır, silahlanma sıfır, dayanıklılık sıfır.

Ona biraz güçlü olsaydı değil, rakibi çok güçlüydü diyeceksin.
Ben Zoro’nun Wcı başı Luffy kadar güçlü olduğuna eminim kral haki eklemesi yapmadan bile önce.Çünkü adam sırrını öğrenirse yenebileceğine kendini inandırmıştı öğrenemezsem kaybedeceğim diyordu.Tıpkı Kata’ya dokunabilirse yenebileceğini bilen Luffy gibi.Sonra ikisi de power up alıp olaya noktayı koyuyorlar.Zoro kaptan olsa ona da şu an 5. İmparator diye güzellerdi Morgans.

İki yıl eğitim alan süpernova Zoro yk1 seviyesinde döndü sonrada King e tek attı he. :oleyo: Mangayı tekrar okuyun da enmaya bir bakın hele çok fazla gaza geliyonuz:hhh:
Sağ kol seviyesimi kaldı arkadaşım, adam bildiğin yok etti bir kaç atakla. Ayrıca ısrarla atlıyorsunuz, enmanın tek olayı bu adamın içinde var olan gücü açığa çıkartmasına yardım etmekti.

Zoro, King'den o kadar çok güçlü ki sihirli kılıç, Fatihin Hakisi uyanışı ve beş dakikada ileri seviye Fatihin Hakisi kullanımı yapmasa da yenerdi.
Abi Mihawk öyle bir eğitim vermiş ki Zoro döndüğünde direk yk1 olarak gelmiş :d

Sağ kol seviyesimi kaldı arkadaşım, adam bildiğin yok etti bir kaç atakla. Ayrıca ısrarla atlıyorsunuz, enmanın tek olayı bu adamın içinde var olan gücü açığa çıkartmasına yardım etmekti.
Kontrol edemediğin güç senin gücün değildir. Zoro henüz bu gücü kontrol edemiyorken Zoro şöyle böyle güçlü demek hangi aklın ürünü? 'te allam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık