Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaç haydi kaç! Peh, bari sevdiğin karakterin sözlerini doğru hatırlayıp gel. :)
Tipe bak ya, sen şaka olsun diye mi yapıyorsun, olum adamın göğsü açık git Shiki ile olan duruma bak sonra gelip Shanks yada Hq'deki haline bak.

Göğsündeki yaralarda fazlalaşma ortada değil mi ? Sen bizim neden bahsettiğimizi bilmiyor musun yoksa o_O

Yarmış geçmiş dediğin adamı başkaları da yarmış ama sonları iyi olmamış diyorum sana. Sen gelmiş bana diyorsun ki, Scars diyor töbe yarabi ya :hhh:

Neyse tamam devam et, o yaraların hepsini Roger açtı :artiz:

Tipe bak ya, sen şaka olsun diye mi yapıyorsun, olum adamın göğsü açık git Shiki ile olan duruma bak sonra gelip Shanks yada Hq'deki haline bak.

Göğsündeki yaralarda fazlalaşma ortada değil mi ? Sen bizim neden bahsettiğimizi bilmiyor musun yoksa o_O

Yarmış geçmiş dediğin adamı başkaları da yarmış ama sonları iyi olmamış diyorum sana. Sen gelmiş bana diyorsun ki, Scars diyor töbe yarabi ya :hhh:

Neyse tamam devam et, o yaraların hepsini Roger açtı :artiz:
Kendin çal kendin oyna, çarpıt ama nafile. Her savunduğun karakteri batırıyorsun la, azıcık ara ver. :fool:
Roger yarmış ve hali de ortada, korsankral olmuş. Çırpınmaya devam etmek istiyorsan, et madem. :)

Kendin çal kendin oyna, çarpıt ama nafile. Her savunduğun karakteri batırıyorsun la, azıcık ara ver. :fool:
Roger yarmış hali de ortada, korsankral olmuş. Çırpınmaya devam etmek istiyorsan, et madem. :)

WB'nin daha sonra aldığı yaralar açık, ama he tamam kk oldu kazanmıştır :hhh:

O yaraların tamamını Roger'den aldı mı diyorsun yani ?

Ben sana foto atıyorum len, ikisi arasındaki farka bakamıyor musunuz gidin mangaya bakın aynısı. Neyse tamam sakinim. Hadi ben kaçtım.
Yaralar sadece yüzeyde olmaz farkında mısın? Vücudundaki her yara Roger'ındır demiyorum, bilmiyoruz çünkü ama net bir şekilde birden çok yara bırakmış. Tartışmak realiteyi reddetmektir.
Edit: Ayrıca kaynak diye anime sahnesi atma gözünün yağını yiyeyim.

WB'nin daha sonra aldığı yaralar açık, ama he tamam kk oldu kazanmıştır :hhh:
Banane la sonradan yara almış, bere takmış, yan yarmış çamura batmış. :D
Seni anca bi Akainu paklar, resmen Ace kılıklının teki oldun başıma.

Rogerla kapışmış, yara almış. Roger sonra almış yürümüş kk olmuşken bu geri planda kalmış. Senin de derdin olmuş Beyazsakal yenmiştir Rogerı ya da yenilmemiştir. He Red, he! Yenmiştir, beraberedir falan.
@RedTeroR
Sen neyi tartışıyorsun ki? WB açıkça "Senin suratına bakmak yaralarımı sızlatıyor. Ondan aldığım yaraları..." diyor. Çok açık ve net yani.
Onun derdi galiba benim “düşman değiller vs atmamışlardır” diyen arkadaşa karşı “Beyazsakalı yardı” dememe kızıp, içerleyip “WB başkalarından da yara aldı ama onlara kim bilir ne yapmıştır, yenmiştir, ezmiştir. Roger yaraladı diye daha üstün değildir, yenmemiştir” falan demeye çalışıyor da hiç manası yok yani. :)

Luffycilerle tartışırken artık birinci sınıf seviyesine inmek lazım yoksa bir yorumu 10 kere tekrarlamak gerekiyor.

Bir kişi, Bir üye WB ve Roger'in aralarında dövüş olmuş mu olmamış mı ile ilgili yazmış. Sonra başka biri, WB'yi yarmış geçmiş daha ne yapsın gibi bir cevapla sözüm ona dövüşmüşler mi, sorusuna cevap vermiş. Bu durum defalarca tekrar edildiğinden ve bu yara mevzusu pek çok sefer gündeme geldiğinden ben de durumu açıklamışım.

Durum ne peki ? Wb'nin Shiki ile olan konuşmasında göğsünde tek bir yara olduğu görülüyor. Görünen kısımlardan bahsediyorum fantaziye kaçıp götünü kesmiştir o yüzden yaralar denmiş diye gezecekseniz, ki yaparsınız hiç şaşırmam:hhh: Neyse İki resim arasındaki fark ortada eğer Roger mezarından kalkıp WB'nin göğsünde işlem yürütmedi ise o yaraların başkalarından alındığı da ortada. WB yaralanamayan bir adam değil bu ek yaralara rağmen en güçlü olmayı sürdürmüş ise sonucu da söylememe lüzum yok heralde.

Özetle yara aldı o yüzden yenildi, ezildi gibi tuhaf çıkışların bir işe yaramadığını söyledim ama konu saçma bir yere gitti tabi. Çeviri olayına gelirsek biz yarmalardan bahsediyoruz adamın görünen yaralarından sadece bir tanesinin Roger'e ait olduğu ortada. Görünmeyen yerlerde yaraları vardır hikayesine girmektense çeviriyi sorgulamak daha mantıklı olur diyeyim.

@Uchiha Itachi @Master of Puppets bu yorumdan sonra da ne diyorsun diye tekrar tartışma yapacaksanız kendiniz bilirsiniz, ben aranıza girmeyi düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık