Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Garp Rayleig’in kafada kiremit kırar .

Bir yanda Borsalino ‘u tutarken keşkem genç olaydım diyen biri ile , beni tutsan iyi edersin Sengoku yoksa Sakazuki ‘i öldüreceğim diyen biri kıyaslanmaz .
Ben Sakazuki için söylediği şeyi biraz şov buluyorum öfke anı ağzından çıkmış bir söylem. Yoksa Akainu gerekeni yapardı Garp'a.

Yazılanlar son sayfada, herkesin okuyabileceği şekilde duruyor. :)

Seni sevmesem sazanlığına çok takılırdım ya neyse! :) Tamam, tamam! Roger çok dövmemiştir Beyazsakalı, üzülme sen.
Ortada zaten sen adama dövüşmüşler diye cevap atmamışsın.

Adam yarmış geçmiş daha ne yapsın demişsin xD Birini diğerinden üstün tuttuğun açık ortada. Hala kalkıp dönüyorsun. Başım döndü resmen :hhh:

Ortada zaten sen adama dövüşmüşler diye cevap atmamışsın.

Adam yarmış geçmiş daha ne yapsın demişsin xD Birini diğerinden üstün tuttuğun açık ortada. Hala kalkıp dönüyorsun. Başım döndü resmen :hhh:
La bırak kardeş. He Roger üstün mü, üstün de herifin dediği laf ortada. :D
Vs atmamışlar, düşman değiller demiş ben de Roger yarmış ya adamı dedim. Anaokuluna giden çocuk bile bunu anlar yani. :hhh:

Savunmaya geçtiğin mevzu da ayrı komik. Denizlerin 1 numarası olmuş Roger, neyin yarışına giriyorsun. Herif fethetmiş, tepede durmuş. Korsankral olmuş, işi bitirmiş. Atı almış Rafteli geçmiş.
Beyazsakal yarıldı ama bu Rogerı yendi mi demeye getiriyorsun, nedir derdin?

La bırak kardeş. He Roger üstün mü, üstün de herifin dediği laf ortada. :D
Vs atmamışlar, düşman değiller demiş ben de Roger yarmış ya adamı dedim. Anaokuluna giden çocuk bile bunu anlar yani. :hhh:

Savunmaya geçtiğin mevzu da ayrı komik. Denizlerin 1 numarası olmuş Roger, neyin yarışına giriyorsun. Herif fethetmiş, tepede durmuş. Korsankral olmuş, işi bitirmiş. Atı almış Rafteli geçmiş.
Beyazsakal yarıldı ama bu Rogerı yendi mi demeye getiriyorsun, nedir derdin?
Hala fethetmiş diyor ya şimdi de sana Rayleigh'in sözlerini mi atalım yani :hhh:

Birinci aşama adamı aşağıla yarılmış işte de.
İkinci aşama bilmemezlikten yada tamamen bilmediğinden anlamazlıktan gel tek bir yarayı bir yerlerinden uydurup birden fazla yara haline getir.
Üçüncü aşama tek bir yara olduğunu görünce konuyu değiştir.

Dördüncü aşama kafa ütüle. tamam len yarmış geçmiş daha ne yapsın de. Biri diğeriyle dövüşmemiştir dendiğinde böyle cevap atılır diye kendini savun :oleyo2:

Üye silindi 1004

Hala fethetmiş diyor ya şimdi de sana Rayleigh'in sözlerini mi atalım yani :hhh:

İkinci aşama bilmemezlikten yada tamamen bilmediğinden anlamazlıktan gel tek bir yarayı bir yerlerinden uydurup birden fazla yara haline getir.

Dördüncü aşama kafa ütüle. tamam len yarmış gemiş daha ne yapsın. Biri diğeriyle dövüşmemiştir dendiğinde böyle cevap atılır :oleyo2:
Rayleigh sözlerine bakarsak Roger özgürce yol almak istemiş ve özgürlüğünün önüne geçenlerle mücadele etmiş. Yani bi yerde Beyazsakal, Roger'ın özgürlüğünü elinden almaya çalışmış Roger'da çekmiş emaneti yarmış göğüs kafesini.

Dördüncü aşama kafa ütüle. tamam len yarmış geçmiş daha ne yapsın de. Biri diğeriyle dövüşmemiştir dendiğinde böyle cevap at :oleyo2:
Ohoo, WB baloncukta “scars” demiş delikanlı. Git mezarından kaldır da ona hesap sor. :)

Ohoo, WB baloncukta “scars” demiş delikanlı. Git mezarından kaldır da ona hesap sor. :)
Ne hesap sorcam ya, zaten WB'yi yaranlar daha sonra ağlayıp yerin dibine giriyorlar :hhh:

Rayleigh sözlerine bakarsak Roger özgürce yol almak istemiş ve özgürlüğünün önüne geçenlerle mücadele etmiş. Yani bi yerde Beyazsakal, Roger'ın özgürlüğünü elinden almaya çalışmış Roger'da çekmiş emaneti yarmış göğüs kafesini.
Sonrasını da öğrenelim tekrar konuşuruz :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık