Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Konuyu açmamdaki en büyük etken sensin,istersen Roger vs üç amiral yapayım,Rayleigh le Fujiyi biraz renk katsın diye koydum.
Güzel renklendirme olmuş ama. Sonuçta yine kk vs üç amiral ve diğer amiral vs kk yardımcısı. :(

Kararımda pek emin de değilim açıkçası. İki amiral bana göre bir yonkouyu ölümüne de olsa yenebilirler ama yonkou üstü olan korsanlar kralını yenemezler. Üç olunca işler değişiyor işte, yine bir denklik oluşuyor bana göre. Ama galip gelecek taraf üç amiral gibi geliyor.
Gel gelelim, yaşlı ve ham haliyle amirali durdurabilen ve ciddi ciddi dövüşen, genç olsam alırdım diyen Rayleigh'in de gençliğinde bir yonkou ayarında olduğunu düşünüyor ve 1.5 amirale denk görüyorum. Bu durumda dövüş tam anlamıyla denk oluyor benim için. Ama D. farkı ve korsanlar kralı unvanının verdiği yetkiye dayanarak Roger&Rayleigh alır diyorum şimdilik.

Düşlediğim kkna göre düşününce amirallere yazık olur. Rayleigh yaşlı 20 yıl kılıç tutmamış ayyaş haliyle amiral tutuyorsa gençken ikisini rahat oyalar. Roger da elini çabuk tutar Wb gibi kalbi de teklemeyecek halleder işini sonrası zaten zevke girer. Akainuyu bir kaç hamlede yerin dibine yolladı Wb ondan güçlü olan Roger ve bence amiral üstü güce sahip Rayleigh çok rahat alır.

Son düzenleme:
Sencelik bencelik bi durum yok ortada.4 amirale karşı şansları kesinlikle yok.Asıl soru ortada bi vs mi olur yoksa katliam mı
Düşlediğim kkna göre düşününce amirallere yazık olur. Rayleigh yaşlı 20 yıl kılıç tutmamış ayyaş haliyle amiral tutuyorsa gençken ikisini rahat oyalar. Rogerda elini çabuk tutar Wb gibi kalbi de teklemeyecek halleder işini sonrası zaten zevke girer. Akainuyu bir kaç hamlede yerin dibine yolladı Wb ondan güçlü olan Roger ve bence amiral üstü güce sahip Rayleigh çok rahat alır.
İki yorum ancak bu kadar tezat olabilirdi. :/

Bu arada sencesi bencesi var Teach. Yok diye bir şey yoktur asıl.

Böyle bir konu için erken olduğunu düşünüyorum ama Roger'in Wb,Garp,Sengoku gibi adamlara ragmen kk olmasi oyumun Roger ve Rayleigh gitmesine neden oldu:)

Arti olarak Shiki'ye karsi yaptigi savasta var.Koskoca filoya karsi tek gemi ile savasip kazanmis adamlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık