Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Keşke KK vs üç amiral açsaydın. :(

Bu şekilde sanırım Roger ve Ray ucu ucuna kazanır. Ama ucu ucuna. Rayleigh ölür. :(

Ray san 1 amirali alana kadar Kral 3 amiral karşısında dayanabilir mi diye soruyorum kendime yok imkansız. Maalesef 3 amiral Kral ı patates ederler.

Bir KK + amiral üstü bir adam, 4 amirali ölümün kıyısına gelme pahasına da olsa alamıyorsa yemişim KK'lığı da kara krallığı da. Forumda amiralleri savunanlardan birisi de benim ama bu kadarı biraz fazla oldu sanki?

Kendime çok mu yanlış düşünüyorum diye sormadan da edemiyorum gerçi. :/
Adamların çok muazzam meyveleri var. Hani WB gibi kendim ölürsem sıkıntı yok ama onuda yanımda götüreyim diye dalmaz isen hemen inmezler. Aokiji+Kizaru vs Ray için fazla gelir. Akainu da Fuji'yi yem diye Roger'ın önüne atar. Fuji ve Ray ölür. Eski üçlü vs Roger kalır. Bir zahmet harcasın 3 amiral de Roger'ı. ;)

Roger sandığım gibiyse amirallere tek atar geçer.Shiki ile kapışmasında Edd War savasini nasıl kazandığı muamma.Sürekli bişeyler yardim ediyor :D

Adamların çok muazzam meyveleri var. Hani WB gibi kendim ölürsem sıkıntı yok ama onuda yanımda götüreyim diye dalmaz isen hemen inmezler. Aokiji+Kizaru vs Ray için fazla gelir. Akainu da Fuji'yi yem diye Roger'ın önüne atar. Fuji ve Ray ölür. Eski üçlü vs Roger kalır. Bir zahmet harcasın 3 amiral de Roger'ı. ;)
MF'de eğer Wb yaralanmasaydı hiçbir amiral ona dokunamayacakmış gibi geldi bana. Bir de genç zirve halini düşünürsek...

Emin değilim gerçi bu konuda. Haklı da olabilirsin yani.

Roger ı bilmezken yorumlar saçma olur zaten. Ama düz mantıkla amiraller alır heralde. Şimdi WB Roger falan okadar güçlü çıkar ki amiral falan dinlemez ozaman fikrim değişir ama bişey bilmediğimiz için düz mantık amiraller patates eder diyorum.

Şimdi bir şeylerden emin değilim. Roger tek başına bir amirali yener de nasıl yener? Gücü ne kadar fazla yani?
Ray-san bence bir amirali yener gençliğinde gücünde olsa ama ne kadar zorlanır?

Çok erken bence bunları tartışmak için. Çünkü herkesin kafasındaki bir şeylere göre tartışacağız.
Somut olan hiçbir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık