Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Goku vs Saitama

Hangisi kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Goku vs. Saitama direk sorulmuş, adamın bununla bir derdi olsa, yani Saitama kesin kez kaybedemez iddiasında olsa, senin ve müşteşar kemal gibi, o zaman sizin verdiğiniz tepkiyi verip, Saitama gag karakter asla yenilmez gibi bir şey söylerdi. Adamın umrunda olmadığını iddia ediyorsun, umrunda değilse yine aynı kapıya çıkıyor. Yani Saitama yenilebilir Goku tarafından, bunu manga yazarı kabul ediyorken sen ve müşteşar kabul edemiyorsunuz, sıkıntı burada.

Sanırım aradaki farkı anlamak zor. Saitama'nın o halde bile neler düşündüğünü görüyoruz, ayrıca Saitama duraksamıyor, ve hasar aldığı mangada söylenmiyor. Sen webcomic'te de hasar almadı diye iddia etmiştin ancak Boros hasar aldığını söylüyor webcomicte bile, yani olayı daha da aydınlatmak adına manga'ya da bakılabilir eğer webcomic'te Boros'un açıklamasına inanmıyorsan, gerçi şimdi manga ile webcomic alakasız gibi bir şey iddia edebilirsin, şaşırmam.

Serinin manga yazarı ile web comic yazarı farklı şeyler söyleyecekse zaten o ayrı bir konu. Burada sıkıntı manga yazarını işine gelmediği için görmezden gelmen.
Serinin yazarının One olduğunu kabul edememen gerçeğini gördükçe neyse aynen Boros hasar vurduğunu düşünmüş vay be tamam reis sen haklısın Saitama hasar almış o dövüşten. One'nın hiç bir yerinde hasar aldığı falan söylenmiyor ama sen hala oraya yoruyorsun neyse neye yorarsan yor.

Gayet o şekil yorumlarım Saitama herkese tek felan atmıyor öncesinde de dedim Carnage Kabuto gibi biri için bile ciddi yumruklar serisi kullanıyor?

Ben o kadar okudum OPMyi neden göremedim herhangi bir toon force kaçırdığım bir şey mi var? TF dediğin Temel reis gibi olur en basitinden, örnek vereyim;

Popeye direk kendi evreninde bir varlığa öyle bir tehdit oluyor ki gidip tüm gerçekliği kapatıp açan bir düğme yapıyor. Ama o bile işlemiyor krala. :D

Toon Force dediğin budur, daha uzayda nefes alamayan karakter üzerinden neden toon force konuştuğumuzu bile bilmiyorum neyse dostum. :oops:
Toon force'un ne olduğunu biliyorum ve sana diyorum ki Saitama bu gücün ciddiyet ve vahşet katılmış halidir. Bana göre öyle. Yarın öbür gün gene uzaya çıkar (ki tuvalet kağıdı çiziminde yani orijinalinde o muhabbet yokmuş) bir şekilde dalgasına bakmaya devam eder yolunu bulur. Buna eminim. O kadar okuduğun OPM'den sana bu geçmediyse eyvallah bana göre mangakanın kafasındaki Saitama bu. Onun dışında sen yine de çok geek kafasıyla dalma bu işlere hangi evrenden neyi karşılaştırırsan karşılaştır yapma. Özü saçma bir mevzu çünkü.

Serinin yazarının One olduğunu kabul edememen gerçeğini gördükçe neyse aynen Boros hasar vurduğunu düşünmüş vay be tamam reis sen haklısın Saitama hasar almış o dövüşten.
Serinin yazarı dediğin webcomic yazarı Goku vs. Saitama konusunda farklı bir şey mi söyledi de haberim yok? Sen manga yazarının Goku vs. Saitama ile ilgili söylediğini görmezden geliyorsun, sanki ikisi farklı şeyler söylemiş gibi. Halbuki öyle bir şey yok, manganın yazarının söylediği şey gayet açık ve webcomic yazarı aksini veya farklı bir şey bu konuda söylemedi. Hasar konusunda önce mangayı inkar ettin, sonra webcomic'ten gösterdim onu da inkar ettin, daha diyecek bir şey yok zaten.

Serinin yazarı dediğin webcomic yazarı Goku vs. Saitama konusunda farklı bir şey mi söyledi de haberim yok? Sen manga yazarının Goku vs. Saitama ile ilgili söylediğini görmezden geliyorsun, sanki ikisi farklı şeyler söylemiş gibi. Halbuki öyle bir şey yok, manganın yazarının söylediği şey gayet açık ve webcomic yazarı aksini ve farklı bir şey bu konuda söylemedi. Hasar konusunda önce mangayı inkar ettin, sonra webcomic'ten gösterdim onu da inkar ettin, daha diyecek bir şey yok zaten.
Çizer Murata
Yazar One

Manga'nın yazarı Murata değil One.

Çizer Murata
Yazar One

Halen One'ın Goku vs. Saitama konusunda farklı bir şey söylediğini göremedim.

Bir önceki sayfada bana uzaya fırlama ve hasar olayı webcomic'te yok diyordun, eğer mangayı ONE yazıyorsa o zaman niye uzay ve hasar konusu orada yok diyorsun? Eğer mangayı yazan One ise o zaman yine aynı kapıya çıkar, ONE demiş ki Boros Saitama'ya hasar vermiş manga aracılığıyla, ayrıca uzayada fırlatmış.
Bu "bilmiyorum" açıklamasını daha da anlamsız kılar .d
Manganın yazarı ve çizeri Murata güç seviyeleri konusunda açıklamalar yaptı daha önce, Goku vs. Saitama konusunda bilmiyorum diyor, yani güç seviyelerini bilmiyor gibi bir durumu yok manga yazarının. Ayrıca yukarıda dediğim gibi, müşteşar yine kendi içerisinde çelişmiş oldu eğer mangayı yazan One ise.

Bir önceki sayfada bana uzaya fırlama ve hasar olayı webcomic'te yok diyordun, eğer mangayı ONE yazıyorsa o zaman niye uzay ve hasar konusu orada yok diyorsun? Eğer mangayı yazan One ise o zaman yine aynı kapıya çıkar, ONE demiş ki Boros Saitama'ya hasar vermiş manga aracılığıyla, ayrıca uzayada fırlatmış.

Manganın yazarı güç konusunda açıklamalar yaptı daha önce, sadece Goku vs. Saitama konusunda güç açıklaması yapmadı, yani güç seviyelerini bilmiyor gibi bir durumu yok manga yazarının. Ayrıca yukarıda dediğim gibi, müşteşar yine kendi içerisinde çelişmiş oldu eğer mangayı yazan One ise.
Valla çok yoruldum ya Murata dediğin adam seriyi çizim olarak remake ediyor yani One tarafından önceden yazılmış seriyi yeniden çiziyor hikayeye çok dokunmadan arada da kendi kafasına göre de bir şeyler koyuyor hatta o koyduğu şeyleri bir daha değiştiriyor veya kaldırıyor, orjinal seriden bağımsız o koyduğu şeyler yarın bir gün bunlar ONE tarafından geçersiz kılınır demeye çalışıyorum. Zaten o hasar aldı almadı konusunda net fikirim belli şu uzayda nefes alamama konusu yakında belli olacak zaten.

Son düzenleme:

Manganın yazarı ve çizeri Murata güç seviyeleri konusunda açıklamalar yaptı daha önce, Goku vs. Saitama konusunda bilmiyorum diyor, yani güç seviyelerini bilmiyor gibi bir durumu yok manga yazarının. Ayrıca yukarıda dediğim gibi, müşteşar yine kendi içerisinde çelişmiş oldu eğer mangayı yazan One ise.
One taslağı çizer;murata ve yardımcıları taslağa göre geri kalanı halleder. Kendi kafasına göre murata ekleyip bir şey çıkartamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık