Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Goku vs Saitama

Hangisi kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Bilmiyorum yorumuna ne anlam yüklemişsin be arkadaş. Adamın farklı evrenlerdeki karakterlerin karşılaştırmalarını umursadığını nereden biliyorsun ?

gag karakter olmamasını bile o yorumla bağdaştırmışsın :d benim kendi serim olsa farklı evrenden bir karskter sorsalar bilmiyorum ya da umrumda değil derdim heralde..

Rakibin kendisi benim alay etme çekiyor Boros'un kendisi kabul etmiş durumu.

Baya alakasız örnekler ya
Serinin asıl sahibi ONE yalnız. :D

Saitama'yı hangi evrenin içine koyarsan o evrenin kendi kuralları içerisindeki en güçlü karaktere dönüşecektir. Karakterin olayı bu çünkü. Saitama'nın makara mevzularının içinde bolca ciddiyet de olduğundan toon force sahibi herhangi bir karakterden de daha tehlikelidir. Beyni ve vücut parçaları sağa sola dağılmış Bugs Bunny görürsem şaşırmam mesela. Goku önce tek yer ardından ultra instict moduna girip bir daha tek yer. İster kendisini OPM evrenine ışınlayın ister Saitama'yı DB evrenine ışınlayın.
Koy bakalım Saitama'yı Slump'a Arale öyle bir döver ki Saitama olmayan saçlarını tekrar döker. :D

Abartmayın arkadaş şu Saitama'yı cidden soruyorum ne yapmış serisi içinde? :(

Diğerlerine cevap yazamaman çok ilginç olmuş, tabii yazarın dediğinin anlamını da değiştirdin şuan.

- Boros Saitama'yı fırlatırken, Saitama ay yerine uzay boşluğuna düşse ne olurdu?
- Saitama ''neredeyse gerçek bir dövüş'' derken yalan mı söylüyordu?
- Gösterdiğim manga sayfası ''he took damage'' yazarken yalan mı söylüyordu?
- Sana gösterdiğim site, Saitama'nın gag karakter olduğundan haberi yok, Goku ondan daha güçlü diyebiliyor, demek ki onlarda bu işi bilmiyor bir tek sen biliyorsun.

Umrunda olup olmamasını nereden çıkardın? Yani adam diyor ki bilmiyorum, eğer bilmiyorum diyorsa kaybetme ihtimalini kabul etmiş demektir. Bu da gag karakter olmadığını gösterir bu kadar basit. Tartışmaya açık şeyler değil, direk kanıt sunuyorum. Kanıtı inkar ediyorsun.
Neye cevap yazmamışım tam olarak zaten iki paragraf bilmiyorum yorumu üzerineydi.

-Saitama uzay boşluğuna düşerse Saitamanın kurtulabileceği bir şey gerçekleşir. Saitama, Toon Force .s

-Evet yalan söylüyordu, yalan söylediğini rakibi dedi.

-iş zaten sen bunlardan daha iyi mi biliyorsun boyutuna geçtiyse daha iyi bilenlerle tartış veya onların söylediği doğruları kabul et zaten bu boyuta geçildikten sonra tartışmanın da bir anlamı yok.

Neye cevap yazmamışım tam olarak zaten iki paragraf bilmiyorum yorumu üzerineydi.

-Saitama uzay boşluğuna düşerse Saitamanın kurtulabileceği bir şey gerçekleşir. Saitama, Toon Force .s

-iş zaten sen bunlardan daha iyi mi biliyorsun boyutuna geçtiyse daha iyi bilenlerle tartış veya onların söylediği doğruları kabul et zaten bu boyuta geçildikten sonra tartışmanın da bir anlamı yok.
OPM'nın One(poktan çizim) serisinde uzay muzay nefes mefes yok darbe aldı falan olayı yok.

Koy bakalım Saitama'yı Slump'a Arale öyle bir döver ki Saitama olmayan saçlarını tekrar döker. :D

Abartmayın arkadaş şu Saitama'yı cidden soruyorum ne yapmış serisi içinde? :(
Boş beleş makara karakterler bir halt edemez kutsal kele. Saitama bütün bu toon force külliyatının, içerisine ciddiyet ve vahşet katılmış halidir. Yok o gezegen yok etmiş yok şunu şu kadar ittirmiş yok şu evrendeki adam 8 ay parçalıyormuş geek kafasıyla bu adamın dövüşü yorumlanmaz. Zaten farklı evrenlerdeki karakterleri birbirleriyle kıyaslamak saçmayken işin detayına girmek daha da saçma oluyor.

Bu arada One Punch man serisini de çok severim, ama bilgi eksikliğinden yapılan yanlış yorumlar var. Gag karakter falan değil Saitama, ayrıca Boros dediğim gibi bunu ay yerine uzay boşluğuna fırlatsa Saitama uzayda nefes alamayacağı için ölmüştü, ondan önce manga sayfası direk ''he took damage'' diyor, ama bu da inkar ediliyor.

Saitama terleyip neredeyse gerçek bir dövüş olayını aya fırlatıldıktan sonra söylüyor, Toon Force falan yok.

-Rakibi onun tam gücünü ortaya çıkarıp, onunla denk olamadığını söyledi, hiçbir zaman hasar vermediğini söylemedi. Tam tersine Boros'un kendisi de o saldırıdan sonra artık tepki almaya başladım, sen hasar alırken ben kendimi iyileştirebilirim ve bu dövüşü kazanırım diyor. Yani orada Saitama'ya hasar verdiğini sadece manga sayfası değil Boros'un kendisi de söyledi, bu iddian da çürümüş oldu.

Saitama'nın gag karakteri olmadığına dair kanıtlar var ve başka kayda değer kaynaklar gösteriyorum, ne hikmetse bu konu da onlar Saitama'nın gag olduğundan habersiz, buna rağmen Goku ondan güçlüdür diyor.

Boş beleş makara karakterler bir halt edemez kutsal kele. Saitama bütün bu toon force külliyatının, içerisine ciddiyet ve vahşet katılmış halidir. Yok o gezegen yok etmiş yok şunu şu kadar ittirmiş yok şu evrendeki adam 8 ay parçalıyormuş geek kafasıyla bu adamın dövüşü yorumlanmaz. Zaten farklı evrenlerdeki karakterleri birbirleriyle kıyaslamak saçmayken işin detayına girmek daha da saçma oluyor.
Bir yazdığın da yanlış olsun be adam

Boros vs Saitama dikkat gözler kanayabilir.

Boros vs Saitama dikkat gözler kanayabilir.

Manga mı çiziyor tuvalet kağıdı deseni mi belli değil. Murata iyi ki varsın bebeğim. One tabi sen de iyi ki varsın da bırak o kalemi evlat.

OPM'nın One(poktan çizim) serisinde uzay muzay nefes mefes yok darbe aldı falan olayı yok.
Argüman kalmayınca şimdi manga sayılmayacak sadece web comic sayılacak galiba?

Web comic'e gelirsek, Boros özellikle ''I got a response, I can see this ending soon'' diyor, yani Boros hasar verdiğini kendi ağzıyla söylüyor ve artık bitecek diyor. Saitama'nın gözleri yine beyazlaşmış.

Şimdi web comic'te sayılmaz denmez umarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık