Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Goku vs Saitama

Hangisi kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Saitama her türlü alır. Goku yok multiversal tierdaymış falan boş. Goku isterse Saitamanın 10 tier üstünde olsun tek atma üzerine tasarlanmış bir karakterler vs tartışılması mantıksız bana göre :d Saitama tek atar.
Ya hasar falan da yok manga kapağında giriş kısmında bölümün girişine böyle şeyler yazılıyor "he took damaged" "are you stupid" gibi gibi bunun için hasar aldı demiş ama neyse.

Saitama tek atmak üzerine kurulu bi karakter her türlü alır argümanına katılmıyorum. Zaten bu detayı değerlendirmeye katacak olsaydık böyle bir konu açılmazdı ve vs sonucu tartışılmazdı. Bu "luffy şu anki gücüyle hangi karakterleri alabilir" sorusuna hangisiyle eşleşirse onu alır sonuçta ana karakter demek gibi bir şey

Boros neredeyse gerçek dövüşe mi zorlamış :dd tabiki Boros kısmından bahsediyorum böyle bir şey yok. Saitama gag karakter yanlış bir yorum değil hangi evrendeyse o rakibine tek atar .d
Saitama'nın kendisi ''almost a real fight'' diyor, bunun anlamını biliyor musun? Çevirisi ''neredeyse gerçek'' bir dövüştür. Kendi ağzından söylediği şeyleri inkar etmeyeceksin sanırım.

Ayrıca Saitama, Boros tarafından fırlatıldığında ay yerine boşluğa denk gelseydi, dünyaya geri dönemez, ve uzayda nefes alamayacağı için uzayda ölürdü.

Saitama gag karakter değil. Bu sebepten serinin yazarı Saitama vs. Goku dövüşünü kim kazanır ''bilmiyorum'' diyor.

Eğer senin iddia ettiğin gibi bir gag karakter olsaydı, ''Saitama'yı kimse yenemez'' gibisinden bir şey söylerdi yazarı, ''bilmiyorum'' demezdi. Bunu taraflı olması beklenen yazarın kendisi itiraf ediyor.

Bunu diyen Saitama'nın yazarı, yani kendi yazarı Saitama'nın kaybetme ihtimalini kabul etmiş ki kim kazanır bilmiyorum diyebiliyor.

Ayrıca rakamlarla yapılan araştırma da Goku'nun Saitama'dan daha güçlü olduğunu göstermiştir.

''Every calculation presented above is obviously an approximation, as comic book characters rarely adhere to the laws of physics, but from what has been revealed in One-Punch Man and Dragon Ball, it looks like Goku is superior to Saitama.''

Saitama tek atmak üzerine kurulu bi karakter her türlü alır argümanına katılmıyorum. Zaten bu detayı değerlendirmeye katacak olsaydık böyle bir konu açılmazdı ve vs sonucu tartışılmazdı. Bu "luffy şu anki gücüyle hangi karakterleri alabilir" sorusuna hangisiyle eşleşirse onu alır sonuçta ana karakter demek gibi bir şey
Saitama'nın kendi yazarı zaten Goku'nun kazanma şansını kabul edip, ''Goku vs. Saitama'yı kim kazanır bilmiyorum'' demişken gördüğüm yorumlar çok hayret verici gerçekten. Dedim ya bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye.

Goku alır. Saitama'nın gag olayı çok abartılıyor. Arale olsa anlarım bak ama Saitama öyle değil. Yok herkese tek atar felan Carnage Kabuto'ya bile ciddi yumruklar serisi kullanarak bir ton yumruk atıyor ama. :bilmem:

Saitama kendi serisi içerisinde çok güçlü birisi ama OPM top 3-4 isim hariç baya low zaten.

Saitama'nın kendisi ''almost a real fight'' diyor, bunun anlamını biliyor musun? Çevirisi ''neredeyse gerçek'' bir dövüştür. Kendi ağzından söylediği şeyleri inkar etmeyeceksin sanırım.

Ayrıca Saitama, Boros tarafından fırlatıldığında ay yerine boşluğa denk gelseydi, dünyaya geri dönemez, ve uzayda nefes alamayacağı için uzayda ölürdü.

Saitama gag karakter değil. Bu sebepten serinin yazarı Saitama vs. Goku dövüşünü kim kazanır ''bilmiyorum'' diyor.

Eğer senin iddia ettiğin gibi bir gag karakter olsaydı, ''Saitama'yı kimse yenemez'' gibisinden bir şey söylerdi yazarı, ''bilmiyorum'' demezdi. Bunu taraflı olması beklenen yazarın kendisi itiraf ediyor.

Bunu diyen Saitama'nın yazarı, yani kendi yazarı Saitama'nın kaybetme ihtimalini kabul etmiş ki kim kazanır bilmiyorum diyebiliyor.

Ayrıca rakamlarla yapılan araştırma da Goku'nun Saitama'dan daha güçlü olduğunu göstermiştir.

''Every calculation presented above is obviously an approximation, as comic book characters rarely adhere to the laws of physics, but from what has been revealed in One-Punch Man and Dragon Ball, it looks like Goku is superior to Saitama.''

Saitama'nın kendi yazarı zaten Goku'nun kazanma şansını kabul edip, ''Goku vs. Saitama'yı kim kazanır bilmiyorum'' demişken gördüğüm yorumlar çok hayret verici gerçekten. Dedim ya bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye.
Bilmiyorum yorumuna ne anlam yüklemişsin be arkadaş. Adamın farklı evrenlerdeki karakterlerin karşılaştırmalarını umursadığını nereden biliyorsun ?

gag karakter olmamasını bile o yorumla bağdaştırmışsın :d benim kendi serim olsa farklı evrenden bir karskter sorsalar bilmiyorum ya da umrumda değil derdim heralde..

Rakibin kendisi benim alay etme çekiyor Boros'un kendisi kabul etmiş durumu.

Baya alakasız örnekler ya

Saitama'yı hangi evrenin içine koyarsan o evrenin kendi kuralları içerisindeki en güçlü karaktere dönüşecektir. Karakterin olayı bu çünkü. Saitama'nın makara mevzularının içinde bolca ciddiyet de olduğundan toon force sahibi herhangi bir karakterden de daha tehlikelidir. Beyni ve vücut parçaları sağa sola dağılmış Bugs Bunny görürsem şaşırmam mesela. Goku önce tek yer ardından ultra instict moduna girip bir daha tek yer. İster kendisini OPM evrenine ışınlayın ister Saitama'yı DB evrenine ışınlayın.

Bilmiyorum yorumuna ne anlam yüklemişsin be arkadaş. Adamın farklı evrenlerdeki karakterlerin karşılaştırmalarını umursadığını nereden biliyorsun ?

gag karakter olmamasını bile o yorumla bağdaştırmışsın :d benim kendi serim olsa farklı evrenden bir karskter sorsalar bilmiyorum ya da umrumda değil derdim heralde..

Rakibin kendisi benim alay etme çekiyor Boros'un kendisi kabul etmiş durumu.
Diğerlerine cevap yazamaman çok ilginç olmuş, tabii yazarın dediğinin anlamını da değiştirdin şuan.

- Boros Saitama'yı fırlatırken, Saitama ay yerine uzay boşluğuna düşse ne olurdu?
- Saitama ''neredeyse gerçek bir dövüş'' derken yalan mı söylüyordu?
- Gösterdiğim manga sayfası ''he took damage'' yazarken yalan mı söylüyordu?
- Sana gösterdiğim site, Saitama'nın gag karakter olduğundan haberi yok, Goku ondan daha güçlü diyebiliyor, demek ki onlarda bu işi bilmiyor bir tek sen biliyorsun.

Umrunda olup olmamasını nereden çıkardın? Yani adam diyor ki bilmiyorum, eğer bilmiyorum diyorsa kaybetme ihtimalini kabul etmiş demektir. Bu da gag karakter olmadığını gösterir bu kadar basit. Tartışmaya açık şeyler değil, direk kanıt sunuyorum. Kanıtı inkar ediyorsun.

Gokucular memnun olacaksa tier üzerinden gidersek

Saitama 5-C Ay yok edecek seviyede
Bu küçük gezegen seviyesinin bir altı.

Dragon ball evreninde zaten Gezegen yok etmeyeni kapıdan geçirmiyorlar :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık