Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sonlara doğru çıkmasına ihtimal veriyorum ama kesin çıkar diyemem.

Vasfa gelirsek bence vasfı var. Sonuçta tayfada can emanet edilen kişilerden biri.
Ben hiç sanmıyorum. Can emanet edilmesi güçlü olduğundan başka bir anlama gelmiyor. Ki h. haki her güçlüde çıkacak diye bir şey yok. Daha çok önde gelen isimlerde çıkıyor. Kişiliği uygun değil bence Sanjinin.

Zoro'da h.haki olmamasının bir nedeni yok. Bu bölümde Brook h.haki falan var dedi ama Kiku'nun koluymuş nedense. Kiku'nun kolunun deprem etkisi yaratacağını düşünmezdim ama Kaido'nun saldırısının şiddeti ve yükseklik etkisi baya büyük sanırım. Anlamadığım nokta Brook h.hakiyi mi bilmiyor yoksa Zoro'da da çıkacağını düşündüğü için mi böyle bir şey dedi ? Çünkü h.hakinin deprem etkisi yarattığını görmedik :/

Zoro'da h.haki olmamasının bir nedeni yok. Bu bölümde Brook h.haki falan var dedi ama Kiku'nun koluymuş nedense. Kiku'nun kolunun deprem etkisi yaratacağını düşünmezdim ama Kaido'nun saldırısının şiddeti ve yükseklik etkisi baya büyük sanırım. Anlamadığım nokta Brook h.hakiyi mi bilmiyor yoksa Zoro'da da çıkacağını düşündüğü için mi böyle bir şey dedi ? Çünkü h.hakinin deprem etkisi yarattığını görmedik :/
Deprem Kiku'nun kolundan değil Kaido'nun adayı uçurmasından dolayı oluyor.

Kaido vs'sinde olabildiğince fazla karakter yer alabilir.
Bu Oda'nın da işine gelir.

Tek tek herkese rakip çizmek zorunda kalmadan güçlerini gösterir bizlere.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık