Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji zoro denkler dedim. Ödül olarak gidim önde. Hala zorluyon. Bak iste ne güzel demissin 10m önemli degil diye denkler iste.

Sen kafani yorma benim mat saglam ama dedigin seyde bile itiraz ediyon. Ödüller denk güçlerde az çok denk. Ama bunu kavrayamamak sadece zoro fanlarina mahsus sanirsam. Op az çok ödüle göre güç kiyaslamasi yapilan yer ama sizin mat buna izin vermiyi yav. Arc sonu görürüz detayli daha ne diyim. Oda zaten zoro fani yani kasma dedigin olur belki :) Ben açikcasi ciddi ciddi kaido'ya yürümesini bekliyorum. Adam zaten fan ne yapicakti Luffy bile daha yeni kata seviyesindeyken zoroyu ezik Queen ve ya kingle tabiki dövüstürmesi saçmalik zaten :good:
Denklik dediğin şey fan servisten öteye gitmeyen bir hadise. Op'u biraz dikkatli takip eden biri Sanji ve Zoro arasında bir denklik olmadığını, iki karakterin ifade ettikleri şeyler arasında dağlar kadar fark olduğunu rahatlıkla görür. Hiçbir şey bilmeyip seriye Wano'dan başlayan biri bile bunu görür. Senin yaptığın sadece ödülden yola çıkarak bu adamlar denk demek. Ama bu adamların nesi denk diye sorsam bana somut bir delil gösterebilen için mangayı yeniden yazman gerekir :) Hee yeniden yazmaya gerek yok. İşte burda burda denkler diyorsan buyur bekliyorum :oops:

Dün aklıma bir şey takıldı, sizce de sanji enies lobby'de hiçbir açıklaması olmadan anlamsızca bacağını yakmak yerine cp9'un tekniklerinden rankyaku'yu öğrense daha efektif ve mantıklı olmaz mıydı?

Dün aklıma bir şey takıldı, sizce de sanji enies lobby'de hiçbir açıklaması olmadan anlamsızca bacağını yakmak yerine cp9'un tekniklerinden rankyaku'yu öğrense daha efektif ve mantıklı olmaz mıydı?
Bacağını yakmasının bence açıklaması var,genleri ile alakalı olabilir.

Rankyaku'da kullanabilir ama Sanji zorlu bir dövüşe girince istemsiz olarak,bacağı alev aldı demek ki böyle bir güç varmış içinde.

Sen öyle bir yazdın ki sanki Sanji bilerek seçmiş bir tekniği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık