Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu yonkou sağ kollara aşını anlam yükleniyor bence.
şimdiye kadar gördüklerimizde öyle aman aman bi olay hissedemedim.marco tüm amirallere saldırdı evet ama hasar vermeyi bırak yakınından geçmedi.katakuri ise amirallerle mucadele edemez bile adamı kek diye pişirirler.king çok sönük arc içinde sanki.sizde öyle görmüoyormusunuz?
shanks ve bb kaldı bakalım onlarda ne olucak

Dressrosa'da benzer bir olayı Usopp yaşamıştı, sonraki bölümlerde gözlem hakisini uyandırmıştı. Benzer bir şey olabilir.

Ki Balık-adam adasında Luffy Kral Haki'yi kulladığı zaman bu kadarını yapamasaydı kaptanlığı ben alırdım diyen birisi. İlla ki serinin bir noktasında gözükecek ama Oda hala tease etmekten bir şey yapmıyor. :/

Son düzenleme:
Dressrosa'da benzer bir olayı Usopp yaşamıştı, sonraki bölümlerde gözlem hakisini uyandırmıştı. Benzer bir şey olabilir.

Ki Balık-adam adasında Luffy Kral Haki'yi kulladığı zaman bu kadarını yapamasaydı kaptanlığı ben alırdım diyen birisi. İlla ki serinin bir noktasında gözükecek ama Oda hala tease etmekten bir şey yapmıyor. :/
Bu çok güzel bir detay ya.

bu yonkou sağ kollara aşını anlam yükleniyor bence.
şimdiye kadar gördüklerimizde öyle aman aman bi olay hissedemedim.marco tüm amirallere saldırdı evet ama hasar vermeyi bırak yakınından geçmedi.katakuri ise amirallerle mucadele edemez bile adamı kek diye pişirirler.king çok sönük arc içinde sanki.sizde öyle görmüoyormusunuz?
shanks ve bb kaldı bakalım onlarda ne olucak
Katakuri belki amiral yenemez ama büyük hasar verir ya o kadar hafife alma Marco desen ciddi bir dövüşünü görmedik ama amiraller ile denk dövüşüyordu hasar vermedi ama almadı da Akinunun magmasına bile dayandı Oda onu bugünlere saklıyor gibi, öyle bir yerde gücü ortaya çıkmadıysa

T
Zoro'da kesinlikle kral haki çıkar.O Allah'ın emri zaten.Gelecek Korsanlar Kralı'nın sağ kolunun Kral hakisi olmaması büyük bir eziklik olurdu , Eiichiro Oda'nın da öyle bir şey yapacağını sanmıyorum.
Brook 90 yaşında bir adam , Roger'ın dönemlerini de görmüş birisi.O kral hakisi kokusu aldıysa zaten o haki gösterilecektir.
En azından şöyle bir şey de diyebilirim.Zoro ve Luffy dışında kral hakisi kullanabilen başka birisi çıkmayacaktır tayfadan.
Yonkoulara hep baktığımızda sağ kolları ve kendilerinin kullanabildiğini gördük.
Rayleigh-Roger
Ace-WB
Katakuri-BM
***-Shanks
***-Kaido

Yani bence o kral hakisi olayı direkt olarak tartışmaya kapalı bir gerçekliktir.Zoro'da kesinlikle çıkar o haki ama Zoro büyük ihtimalle öyle bir hakiye sahip olduğunun farkında değil.
''Bu kesinlikle ben değildim.'' diyor Zoro.Bir yerde , zor bir yerde illa uyandırır ama Zoro'nun şu an bilinçli olarak o hakiyi kullanabileceğini zannetmiyorum.
Kullanırsa da seriyi bırakma zamanı gelmiştir , mantıksız ötesi bir olay olur.
Neden iki yıllık eğitim döneminde uyandırmamış olsun ki?
Ben değilim demesi, kullanmadığına emin olmasından olabilir gayet.

Üye silindi 5781

Neden iki yıllık eğitim döneminde uyandırmamış olsun ki?
Ben değilim demesi, kullanmadığına emin olmasından olabilir gayet.
Oldu olacak bu adam 2 yıl boyunca her hakide uzmanlaşmış olsun.İşte buna tavım ben , bu 2 yıllık dönemde Luffy bile hakisel anlamda böyle güçlenmedi.Gözlem hakisini Katakuri ile savaşırken güçlendirdi , silahlanma da keza Kaido sonrasında güçlendirdi.Eiichiro Oda öyle bir adam değil , böyle şeylerin altyapısını yavaştan kuran birisi.Brook'un sözü de bir altyapı.Tak diye ''Alın size haki bu haki de 2 yıl önce Zoro uyandırdı'' tarzda bir mangaka değil Oda.Sanji'nin ailesi mesela. 100. bölümden beri bir altyapısı var Sanji'nin ailesinin.

Zoro'da kesinlikle kral haki çıkar.O Allah'ın emri zaten.Gelecek Korsanlar Kralı'nın sağ kolunun Kral hakisi olmaması büyük bir eziklik olurdu , Eiichiro Oda'nın da öyle bir şey yapacağını sanmıyorum.
Brook 90 yaşında bir adam , Roger'ın dönemlerini de görmüş birisi.O kral hakisi kokusu aldıysa zaten o haki gösterilecektir.
En azından şöyle bir şey de diyebilirim.Zoro ve Luffy dışında kral hakisi kullanabilen başka birisi çıkmayacaktır tayfadan.
Yonkoulara hep baktığımızda sağ kolları ve kendilerinin kullanabildiğini gördük.
Rayleigh-Roger
Ace-WB
Katakuri-BM
***-Shanks
***-Kaido

Yani bence o kral hakisi olayı direkt olarak tartışmaya kapalı bir gerçekliktir.Zoro'da kesinlikle çıkar o haki ama Zoro büyük ihtimalle öyle bir hakiye sahip olduğunun farkında değil.
''Bu kesinlikle ben değildim.'' diyor Zoro.Bir yerde , zor bir yerde illa uyandırır ama Zoro'nun şu an bilinçli olarak o hakiyi kullanabileceğini zannetmiyorum.
Kullanırsa da seriyi bırakma zamanı gelmiştir , mantıksız ötesi bir olay olur.
Oda uygun mekan ve zamanı bekliyor.Sanji’nin ödülüm yüksek muhabbeti yaptığı gibi gözünün önünde kral haki açıp Sanji’yi kıskançlıktan çatlatacak.Öyle kullanıyordum yada dur şurada kullanayım diye heba etmez o sahneyi.Oda muzlu süt yapacaksa ezeceği muzlara yazık olur çünkü.:hhh:

Daha önce illa ki söylenmiştir diye ümit ediyorum ama bir şey atmak istedim. Hyo'nun orta panelde dediklerine dikkat edin;
''Çeliği bile kesebiliyoruz, ama istemediğimiz zaman bir kağıdı bile kesemiyoruz'' Bu aynı Koshiro'nun Zoro'ya dediği 'Kayayı parçalayan kılıç kağıdı kesemez' minvalinde söylediği söze benziyor. Ve Zoro'nun da dee o zamanlardaki bölümlerde kullandığı ve çok sonralarda Sabo'nun kullandığını gördüğümüz ''her şeyin nefesi vardır'' sözü...

Zoro tayfada ilk Silahlanma ve gözlem hakisi kullanan kişidir.
Ve kullandığı gözlem klasik saldırıyı 1-2 saniye önceden sezmek değil Sabo'nun da kullandığı ileri düzey ve nadir türde olan gözlem hakilerden.
Siz ne düşünüyorsunuz?

@Roronoa Zoro @Kaizokou Gari @Mr.Bushido
Roronoa kenksimin dediği gibi zamanında çok tartışılmıştı ve bir şeyler atılmıştı ama şu bir gerçek ki... Zoro, Luffy den hiçbir zaman çok geri de olmadı... :D

Bir de kral haki için, Zoro da muhtemelen var şu an ama lanet muhabbetlerinden tam kontrol edemiyor olabilir diye düşünüyorum... bunu zamanında söylemiştik... Zoro’nun bir anda bir şeyler göstermesine şaşırmayın çünkü her karakter gelişimini ince ince göz önünde işlemiyor Oda...Ana karakter Luffy olduğu için onu daha çok göz önünde işliyor... zaten Zoro’nun ruhani olayları çok farkındaysanız ve alt yapı olarak aşırı çalışkan güç delisi biri... bir iki tane FB’ye bakar yani yapacağı her şey... o yüzden bu arc yardıracak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık