Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro gibi biri bir orağa bayılacaksa, yaşamasın zaten. Mihawk'ın kesişi bile baymadı bu herifi.
Orada anlatmaya çalıştığım luffy'nin dayanıklılığının zoro dan düşük olmadığı. Adamlar orada aynı boyutta saldırı yemiyor. Zoro'nun zaten kesilme fetişi var. Adam zevke geliyor kesilince.

Orada anlatmaya çalıştığım luffy'nin dayanıklılığının zoro dan düşük olmadığı. Adamlar orada aynı boyutta saldırı yemiyor. Zoro'nun zaten kesilme fetişi var. Adam zevke geliyor kesilince.
Doğrudur ama Zoro net olarak Luffy'den dayanıklıdır, en azından iki yıl evvel öyleydi. Adam Luffy'nin acıları ve kendi acılarını topyekün almasına rağmen dayanabilmişti. Kaldı ki bu adamda Luffy gibi hasarı yarıya indiren bir meyve de yok.

Dalga geçmek için yazmıştım. Sonra sildim ama hızına yetişmek ne mümkün :D.
Kizaru'nun logia olduğu için kolunun koptuğunu düşünüyorum. O saldırı kol bacak koparacak kadar güçlü değil. Zoro'da izi bile kalmadı.
Luffy'e yaptığı kizaru'yu paramparça etmişti. Adam logia olmasa selası veriliyordu. Hala luffy zoro ile aynı darbeyi aldı ama zoro bayılmadı saçmalığı dönüyor.
Bu arada kizaru kadar hızlı olduğum doğrudur :rolleyes:

Doğrudur ama Zoro net olarak Luffy'den dayanıklıdır, en azından iki yıl evvel öyleydi. Adam Luffy'nin acıları ve kendi acılarını topyekün almasına rağmen dayanabilmişti. Kaldı ki bu adamda Luffy gibi hasarı yarıya indiren bir meyve de yok.
Hocam o durumun shanks'in kolunun gitmesi ile benzer bir durum olduğunu düşünüyorum. Oda'nın dram kasma çabası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık