Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıklı. G3 çöp ya.:D

Yamato: Cidden güçlüsün. Daha ciddilesmedin bile.:D
Katakuri'yi yenmiş,az buz adam mı Katakuri ?.Wano'da da üstüne bir şeyler kattı,Luffy'nin güçsüz bir adam olma ihtimali var mı ? Seviyesi zaten belli.

Sadece Oda tarafından saçma sapan durumlara sokuluyor olmadık adamlardan ayar yiyor.Bizde dalga geçiyoruz işte.

One piece'in işleyişi bu şekilde maalesef.

Çenesi çıkacakmış antik zoanlı adamın.İleri seviye hakisiz vurduğu bide.Harbiden içten patlamalı hakiyle vursa komaya falan sokacak demek :D
Ben buradan bile hakili G3'ün tırt olduğu sonucuna varıyorum. F6 gibi zirvesinin ne olduğu belli olmayan bir oluşumun dibindeki adama bile hakili g3'le ciddi hasar veremiyorsan yerim öyle g3'ü len. Bir de bu tiplere içten patlamalı kullansın koskoca kk. Pehhh! :artiz:

Ben buradan bile hakili G3'ün tırt olduğu sonucuna varıyorum. F6 gibi zirvesinin ne olduğu belli olmayan bir oluşumun dibindeki adama bile hakili g3'le ciddi hasar veremiyorsan yerim öyle g3'ü len. Bir de bu tiplere içten patlamalı kullansın koskoca kk. Pehhh! :artiz:
Reis antik zoanların dayanıklılıklarına övgü yapılıyor yav bölümde.Luffy'nin g3ü adama daha napsın.Grizzly Magnum yediğini düşünsene Page One'ın.Kong Gun baya üzer demek ki F6 üyelerini.Dof'un hakkını vermek lazım hayvanın tekiymiş gerçekten.Ciddi hasar verememiş diyorsun ama adamın kendisi diyor çenem gidiyordu diye xd.

Aynı şeyi Zoro yaşasa yani Page ve Ulti'ye dalsa ardından Kaido'nun oğlu gelip anlaşılan daha fazlasına sahipsin falan dese offf fanlar bayram ederdi çılgınlar gibi Zoro övülürdü.

Luffy fanları bazı şeyleri aşmış anlaşılan :a:
Luffy ana karakter zaten serideki zirve karakterlerin çoğu Luffy'i öven şeyler söyledi. Yani MC övüldü diye mutlu olan kitle mi olur anlamadım. Adamın kaybettiği dövüş yok, ilkinde yenilse ikincide patlatıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık