Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nereden biliyorsun ahım şahım yanını? Lu lu kadar gğöoğ de bana meseka manga sayfalarıyla. Chapter 0'da da Roger kılıcıyla ileriyi gösteriyor. Çünkü adam lider. Bak resimde saldırmaya davranmayan iki kişi var. Gaban Rayleigh.

Yılların korsan Vista bile Wb'nin en iyi ihtimal 3. Adamı. Şimdi bu adamın genç halinin Roger'ın 2 numarasıyla başa çıkma ihtimali mi var? Bak de ki mangaka böyle istedi diye ama bunu mantığa oturtmaya çalışma elinde kalır.

Roger'ı korsanlar kralı yapan en büyük etmenlerinden birisi tayfasıdır. Nereden mi biliyorum? Geleceğin kk tayfasına bakan anlar. Luffy belki Kid ile çekişebilir ama Kid rüyasında bile Zoro-Sanji-Jinbe gibi bir üçlüyü tayfasında göremez.

Tekrarlıyorum, Roger'ı kk yapan şeylerden birisi tayfasının kalitelidir. Çünkü bu tayfada diğer tayfalardaki muadillerine baskın gelen hayvanlar var.

Raykeigh genç Vista ile dövğşecek biriyke Oden'e mi niyetlenir? Zoro'nun Brook ile beraber sabaody'de pacifistaya dalması gibi abes bir şey olur.

Özetle mantığa oturmayacak şeyler için zorlamaya kalkmak vakit kaybı. Değil Gaban, Jozu'nun marineforddaki hali bile 20lik Wb tayfasını hayatından bezdirirdi.
Mantığa ilk oturtmaya sen çalıştın farkında mısın? Ben Oda denk çizmek istemiş, ayrıntıya girmemiş geçmiş diyorum. Ayrıntıya girseydi oraya Gaban'ı tutacak birini çizip geçebilirdi. Bu kadar basit. Yaptım olduya getirdiği çok belli. Söylediğim diğer eşleşmelerin amacı, Oda isterse kılıf bulurdu demek.

Ray ve Gaban karışmamıştır çünkü kılıçlarıyla ileriyi işaret ediyorlar, komuta etmişlerdir demekten yüzlerce kat daha mantıklı. Ben sana diyorum ki, görevleri komuta olsaydı, bunu açıkça göstermeyi bir ekstra panelle daha yapardı değil mi? Marco'nun Ray-san dövüşe neden girmedi yo falan demesi yeterdi. Tamamen salladım, ama herhangi bir şekilde bunu anlatabilirdi Oda. Kılıçları ileri doğrulttular çünkü Roger Korsanları'nda Roger'dan sonraki kıdemliler bu ikisi. Ray'in yanına Gaban'ı vererek, bu ikilinin dinamiği hakkında okuyucuya fikir vereyim demiş. WB'nin tayfada böyle bir durum söz konusu değil. Öne çıkan biri yok. Marco zaten daha çok küçük.

Bizim tayfa Roger'ın tayfayı da aşacak zaten. Her alanda dünyanın en yeteneklileri bizim tayfada. İnanılmaz bir potansiyel var. Roger'ın tayfasının ahım şahım bir yanı yok diyorum çünkü çizilen bu. Roger-Ray-Gaban üçlüsü. Hani başka kimi kaale alayım güç olarak? Var mı öne çıkan biri? Ray'i Oden gibi bir adam tutuyor. Gaban'ı tutacak adam kesinlikle yok WB tayfasında diyebilir misin? İlla vardır biri. Belki 1-2 adam fazlası vardır WB'nin. Ne bileyim, bulunur bir kılıfı.

Bence baya güçlü ama.Luffy ile kapışmasından öyle görünüyor hele ki daha açmadığı bir zoanı varsa.
Sağ kol olamaz da Jack ayarı çıkabilir gibi Kaido'nun kanından sonuçta zayıf tasarlayacağını sanmam mangakanın.Luffy'den bildiğimiz gibi soyun gücüne önem veriyor.
G3'ü zorlanmadan karşıladığı ve dövüşme değil konuşma amaçlı takıldığı düşünülürse komutan ayarı çıkabilir.

Sizce Nightmare Luffy'i tekrardan görürmüyüz ?
İnşallah görmeyiz :(

Mantığa ilk oturtmaya sen çalıştın farkında mısın? Ben Oda denk çizmek istemiş, ayrıntıya girmemiş geçmiş diyorum. Ayrıntıya girseydi oraya Gaban'ı tutacak birini çizip geçebilirdi. Bu kadar basit. Yaptım olduya getirdiği çok belli. Söylediğim diğer eşleşmelerin amacı, Oda isterse kılıf bulurdu demek.

Ray ve Gaban karışmamıştır çünkü kılıçlarıyla ileriyi işaret ediyorlar, komuta etmişlerdir demekten yüzlerce kat daha mantıklı. Ben sana diyorum ki, görevleri komuta olsaydı, bunu açıkça göstermeyi bir ekstra panelle daha yapardı değil mi? Marco'nun Ray-san dövüşe neden girmedi yo falan demesi yeterdi. Tamamen salladım, ama herhangi bir şekilde bunu anlatabilirdi Oda. Kılıçları ileri doğrulttular çünkü Roger Korsanları'nda Roger'dan sonraki kıdemliler bu ikisi. Ray'in yanına Gaban'ı vererek, bu ikilinin dinamiği hakkında okuyucuya fikir vereyim demiş. WB'nin tayfada böyle bir durum söz konusu değil. Öne çıkan biri yok. Marco zaten daha çok küçük.

Bizim tayfa Roger'ın tayfayı da aşacak zaten. Her alanda dünyanın en yeteneklileri bizim tayfada. İnanılmaz bir potansiyel var. Roger'ın tayfasının ahım şahım bir yanı yok diyorum çünkü çizilen bu. Roger-Ray-Gaban üçlüsü. Hani başka kimi kaale alayım güç olarak? Var mı öne çıkan biri? Ray'i Oden gibi bir adam tutuyor. Gaban'ı tutacak adam kesinlikle yok WB tayfasında diyebilir misin? İlla vardır biri. Belki 1-2 adam fazlası vardır WB'nin. Ne bileyim, bulunur bir kılıfı.
Derim. Senin Vista demene şaşıyorum şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık