Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olum bu F6 değil miydi lan King hariç diğerlerine sıkıntı çıkarır denilen grup. Mangaka King'i bile dahil etmişken bazıları can hıraş bir şekilde King'i ayrı tutmaya çalışıyordu.

Ama ne zaman ki Luffy bu grubu rezil etti, F6'nın seviyesi bir anda düştü. :ehe:

Olum bu F6 değil miydi lan King hariç diğerlerine sıkıntı çıkarır denilen grup. Mangaka King'i bile dahil etmişken bazıları can hıraş bir şekilde King'i ayrı tutmaya çalışıyordu.

Ama ne zaman ki Luffy bu grubu rezil etti, F6'nın seviyesi bir anda düştü. :ehe:
F6 Bm'nin veteranları ne eksik ne fazla :) Who ile Sasaki,Snack ile Peros'udur Kaido'nun.Who sürpriz yapıp Jack'ten güçlü çıkar diyordum da Ulti ile Page One'ın bu halinden sonra zor gibi.

Reis antik zoanların dayanıklılıklarına övgü yapılıyor yav bölümde.Luffy'nin g3ü adama daha napsın.Grizzly Magnum yediğini düşünsene Page One'ın.Kong Gun baya üzer demek ki F6 üyelerini.Dof'un hakkını vermek lazım hayvanın tekiymiş gerçekten.Ciddi hasar verememiş diyorsun ama adamın kendisi diyor çenem gidiyordu diye xd.
Gitsin çenesi nolcak ki ? Yüzünün yarısı olmadan amiral gömen adam var bu seride. Pehhh!

Allah bilir P1 kaçıncı güçlü F6'da..

F6 Bm'nin veteranları ne eksik ne fazla :) Who ile Sasaki,Snack ile Peros'udur Kaido'nun.Who sürpriz yapıp Jack'ten güçlü çıkar diyordum da Ulti ile Page One'ın bu halinden sonra zor gibi.
Ya ben orasında değilim. Birkaç bölüm önce Zoro'nun bu adamlarla karşılaşma durumu vardı. Bazıları bunu görüp adamları coşturdu. King hariç diğerlerine sıkıntı çıkarır demeye başladı. Ama Zoro değil de Luffy bir şey yapınca adamı görüyoruz işte. :)

Kizaru novaları baya baya tekledi. Alıp hapse tıkmadı sadece. Onu yaparsa da novalar için hikaye başlamadan bitmiş olacaktı.

Aslında açıklayabiliriz. Zira Newgate'in meyvesini çalma girişimine geçerken bu mahkumlar birbirleri arasında konuşuyor ve Teach başarısız olursa dağılıp gitmeyi düşünüyorlar. Yani Teach'i takip etme nedenleri onun Gura Gura'yı çalma vaadi olması.

Marifetin büyük bölümü meyvede. Kalan kısımları da Newgate'in adalarına çökmesi, Marco ile İntikam Savaşına girip kazanması ve kendi gücü ile tayfasının gücünü arttırması. Gura Guraya sahip olması ile kendi güç artışını ayıramayız. Yani temelde 3 ana unsur ile Yonko koltuğuna oturuyor. İki yıl önceki Luffy lastik meyvesi ile canavar gibi savaşan bir çocuk. Onun yerine Yami ve Gura yerse zaman atlaması sonrası seviye tepelere doğru giderdi. Tıpkı Teach gibi.

Adam bittiğin bitiği Newgate karşısına tek çıksa ölüp gidecekmiş. Tek Yami meyvesi ile Yonkolarla çarpışması mümkün değil. Parça parça eder Linlin ve Kaido.
Ben Kizaru tekme attıktan sonra baygın yatan kimseyi hatırlamıyorum.

Başlangıçta güçlü oldukları bir adama gura gurayı neden salsınlar, keriz mi bu adamlar?

Nasıl yonkou olduğunun adımlarını saymışsın. Burdan ne anlamam gerekiyor onu kavrayamadım, gura guranın %1500 güç artışı sağladığını mı? Ben gura gura hiç güç sağlamadı demiyorum. Ama gura gurasız haliyle gura guralı halinin arasına dağlar kadar güç farkı olduğu düşüncesinde değilim ve bu düşünceye de karşıyım. Yamili Teach eğer en azından komutan falan alamıyorsa gura gurayı ele geçirmesi o adamı yonko yapmaz. Yaklaşımın bende "gura gurayı Franky'ye versek Kata'yı rahat alır, Koca Ana'ya falan da yürür." izlenimi bırakıyor bende

Bitiğin bitiği Newgate Akainu'yu da patates etti hatırlatırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık