Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido Mama’yı döver.Kaido’yu çizdiyse bunuda çizer
Rüyasında bile dövemez. Biri Roger'ın bulaşmak istemeyip ardından gizli gizli iş çevirdiği biri, diğeri Roger'ın gelişine çakıp ada turu yaptırdığı adamın elinden hile hurdayla kurtarılmasa....
Gerisi sende. Hayal dünyana bırakıyorum.

He valla sen gel o kadar çocuk doğur, kilo al, yaşlan sonra dünyayı fethetecek kaidou'ya denk ol. :D
E yukarıda denk olamayacaklarının açıklamasını yapmışım zaten.

Rüyasında bile dövemez. Biri Roger'ın bulaşmak istemeyip ardından gizli gizli iş çevirdiği biri, diğeri Roger'ın gelişine çakıp ada turu yaptırdığı adamın elinden hile hurdayla kurtarılmasa....
Gerisi sende. Hayal dünyana bırakıyorum.

E yukarıda denk olamayacaklarının açıklamasını yapmışım zaten.
Biri Linlin'e denk olan birini çizmiş diğeri ittifak kuramadan korsanlar kralı olamayacağını kabullenip ittifak aileler peşinde koşan biri ona bakarsan :D Roger falan deme Roger veya Wb seviyesi kaç kişi varda Roger'dan darbe almasını öne sürüyorsun? Ben şansı olduğunu düşünüyorum Mama'nın tek şansı derisi bu savaşta

Biri Linlin'e denk olan birini çizmiş diğeri ittifak kuramadan korsanlar kralı olamayacağını kabullenip ittifak aileler peşinde koşan biri ona bakarsan :D Roger falan deme Roger veya Wb seviyesi kaç kişi varda Roger'dan darbe almasını öne sürüyorsun? Ben şansı olduğunu düşünüyorum Mama'nın tek şansı derisi bu savaşta
Kim Linlin'e denkmiş? Kim Linlin'e denk birini çizmiş? Kim korsanlar kralı olamayacağını kabullenip ittifak aileler peşinde koşmuş? Hiç anlamadım reis.

Birileri Kata savaşındaki Luffy'nin gözlerinin gitmesini atmış. Sadece göz gitmeyle Kaido K.O oldu deseydik ondan önce aynı bölümdeki Zoro K.O oldu derdik.:D Adamı gözü gitmiyor bildiğin yarı kapanıyor tavana bakıyor la kafa.:D

Hemen altındaki resimde gözlerinin açık olduğu belli. İftira atma zoroya.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık