Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin tehlikeyi sezip ya önlem alması ya da engellemesi gerekiyordu. Queen tekleyecek adam sonuçta :D
Kizaru'nun karakteri uyuşuk, yine de Apoo'nun saldırısının tehlike arzedeceğini sezse öylece bakmazdı. Supernovaların hiç birini ciddiye almadı orada. Luffy'nin sezemediği gibi Kizaru da sezemedi gibi bir sonuca varmaya çalışıyorsan diye dedim. Öyle anladım ben şahsen.

Kata'nın saldırısının şiddetini göstermek için öyle çizdiğini düşünüyorum Oda'nın. Bilinci gitse G4'te kalamazdı bence. Bunu Kaido'da gördük. Her beyaz göz bebeği çizimi= KO değil. Luffy gibi kolları yanda göz bebeği kaymış, kucakta taşınıyorsan KO olduğun kesindir artık. Kılıfı yok.

Benim Kaido mevzusuyla paralellik kurmamın sebebini doğru anladığından emin değilim. Diyorum ki G3'e normal şartlarda KO olacak adam, gidip G4 tanklayamaz. Sarhoş olduğu için çok az bir süre kendinden geçmiştir. Sarhoş zaten, Luffy G3'le ayılttı gibi bir şey oldu.

Bir saldırı bekleyip KO olmakla, beklemediğin halde ya da gafil avlanıp KO olmak arasında fark var. Kaido'nunki de sarhoşluğundan olsa gerek. Yoksa G4 tanklıyor adam, G3'e mi KO olacak... Çok bariz bir şey değil mi bu ya?
Sezemedigi çok açık ifadelerinden. Bu değişik ne yapıyor der gibi bakıyor çünkü. Luffy'den Queen'i yükleyecek saldırı çıkar. Ama g4'e girmeden yeni haki + G2, g3 kombosuyla indirmeye çalışacak diye düşünüyorum.

Çoluğa Çocuğa karışmış haliyle zaten Korsan Kraliçesi. Gerisini başkalarına secde edenler düşünsün.

Yarım düşünmeme bile gerek yok. Oden'in marangozluğu kazan kurulana kadar. Mama'nın çay partisinde atıştırma bile olamaz.
He valla sen gel o kadar çocuk doğur, kilo al, yaşlan sonra dünyayı fethetecek kaidou'ya denk ol. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık