Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Sengoku'nun lafından eski hallerine göre şu an çok daha güçlü olduklarını biliyoruz.Linlin'i ben Kaido'dan güçsüz falan görmüyorum ama Oden gibi bir adamın Linlin'i yaralayabilmesi çok uçuk değil bence.
Oden seviyesinde biri yaralayabilecek olsa başkaları da yaralardı. Linlin erkek koleksiyonu yapıyormuş, öfkesini topladığı çok insan vardır.
Belki şey diye düşünüyorsundur, Kaido'ya da Oden dışında yara veren yok. Buna yapabileceğim net bir itiraz yok ama bana göre Kaido'nun vücudunun bu dayanıklılığı meyvesinden kaynaklı. Oden bir şekilde meyvesinin açığını buldu da kesti. Bu yüzden Oden'in aynı şekilde Linlin'i kesebileceğine inanmıyorum.

Oden seviyesinde biri yaralayabilecek olsa başkaları da yaralardı. Linlin erkek koleksiyonu yapıyormuş, öfkesini topladığı çok insan vardır.
Belki şey diye düşünüyorsundur, Kaido'ya da Oden dışında yara veren yok. Buna yapabileceğim net bir itiraz yok ama bana göre Kaido'nun vücudunun bu dayanıklılığı meyvesinden kaynaklı. Oden bir şekilde meyvesinin açığını buldu da kesti. Bu yüzden Oden'in aynı şekilde Linlin'i kesebileceğine inanmıyorum.
Bence Kaido'nun bu ölememesinin sebebi direk Linlin.Ruhunu almıştır belki.Çünkü yaptığı iyiliğin ömür boyu süren bir tipte olduğunu söylüyor.Oden konusunda emin değilim ama yaralayabilir gibi geliyor bana.Üst seviye bir adam Oden gerçekten.

Aga şu LEŞ KO muhabbeti artık bitsin ya yeter. Muhabbeti yapılacaksa da geyik konularında yapılsın cidden saçma sapan alakasız şeylere bile KO muhabbeti yapılıyor, soğumaya başladım.

Marconun iyileştirme gücünü Wb üzerinde kullanıp Roger ile vs atma düşüncesi çık aklımdan :(
Bu nasıl bir Roger düşmanlığı yahu? Roger'ın Marco'nun gücü olmadan yenemediği Baba'ya bir de Marco'nun gücünü vermek.
Amaç ne, kısa yoldan Korsanlar Kralı'nı öldürmek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık