Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendini böyle kandırmana bir şey diyemem ama o düşen adamların Yetilerden haberleri bile yoktu sen bunu göz göze bakıp bir birlerine saldıranlar ile bir tutuyorsan öyle olsun XD

Bigmom darbeyi yediği an bayılsa haklı olabilirdin hatta belki şuan bile haklısın eğer kafasındaki efekt kafasının çatladığı ile ilgiliyse. Ama benim o sahneden aldığım hava Bigmom'un Oda'nın o işte bazı karakterler arada yatıyor uyuyor hikayesi gibi.

Özetle ikinizin attığı bu sahneler bir dal olabilir tutunmanız için ama konu ile alakasızlar, Luffy ilk atışı yiyor, düşmanının farkında ikincisini de yiyor yer yemez KO oluyor. Verdiğiniz birinci örnekte düşenler düşmanın farkına bile varmamışlar ikinci örnekte ise vuruşun mu bayılttığı yoksa Oda'nın bu karakterin bilinci yerine geldi öyle bayıldı mı dediğini çıkaramıyoruz.

Luffy Apo'dan güzelce bir dayak yeyip KO olmuştur hoşunuza gitse de böyle, gitmese de böyle :bilmem:
Objektif görünmeye calışıyorsun ama aslında alakan yok. KO'nun tanımı rakibin dövüşemeyecek duruma gelmesi veya yerinden kalkamaması'dır. Bu tanım'da gayet uyuyor BM'a. Aynı şekilde 923. Sayı'da şeytan meyvesi formundan normal formun'a gecen kaidou'da buna uyuyor denebilir. Sonuçta adam 10 sn'den fazla yerde kalıyor.
Onlar yonkou'da şudur budur diyeceksen de , apoo'da max yc5 seviyeli loser'ın teki. 2 p.'up once yc1'e denk olan adam'a hiçbir şey.

Objektif görünmeye calışıyorsun ama aslında alakan yok. KO'nun tanımı rakibin dövüşemeyecek duruma gelmesi veya yerinden kalkamaması'dır. Bu tanım'da gayet uyuyor BM'a. Aynı şekilde 923. Sayı'da şeytan meyvesi formundan normal formun'a gecen kaidou'da buna uyuyor denebilir. Sonuçta adam 10 sn'den fazla yerde kalıyor.
Onlar yonkou'da şudur budur diyeceksen de , apoo'da max yc5 seviyeli loser'ın teki. 2 p.'up once yc1'e denk olan adam'a hiçbir şey.
Objektif görünmeye çalışmıyorum senin aklındaki Apo'nun yc seviyesi ile yada Luffy'nin yc seviyesi ile de ilgilenmiyorum. Konu ile de alakasız şeyler bunlar.

Kaido KO oldu diyorsan devam et demeye, Bigmom KO oldu diyorsan devam et demeye ne yapalım yani herkesin kendi fikri var :bilmem:

Galiba serinin ana konusu nihayetine ulaşmaktan bahsediyor olabilir Oda. belki One Piece bittikten sonra hikaye devam edebilir Serinin tam finale ermesi için geçiş arc'ı çıkarsa, o da anime de bi 250 bölüm olsa tadundan yinmez. :at:

Şu manga aleminde Luffy kadar dengesiz bir ana karakter yok herhalde. Yeri geldi mi sağ kolun saldırılarına bayılmayan adam, bir novanın saldırısına bilincini kaybedebiliyor. Büyük beklentilere sokulduktan sonra böylede rezil duruma düşürülen bir mc daha zor bulunur.

Objektif görünmeye çalışmıyorum senin aklındaki Apo'nun yc seviyesi ile yada Luffy'nin yc seviyesi ile de ilgilenmiyorum. Konu ile de alakasız şeyler bunlar.

Kaido KO oldu diyorsan devam et demeye, Bigmom KO oldu diyorsan devam et demeye ne yapalım yani herkesin kendi fikri var :bilmem:
Hımm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık