Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eee gene benim attığım sayfayı atmışsın, attığın sayfada gene adamı bayılırken görüyor gene farklı bir şey atmamışsın ki :D Cidden o kadar sese uyansın mı dedin Moria düşmüş gölgeler geri gelmiş tehlike geçmiş sese uyansınmış oda güzelmiş :D Hala bir diş darbesinde kalmışsın onu bir önceki yorumumda manga sayfasında neler yaşanmış anlattım hala diş darbesindesin :D Zoro''ya da orada müdahale etmese Hiyori Zoro ölecekti o zaman.
sıra sıra gideyim dur :D
öncelikle o aynı resmi Zoro'nun karnından gelen açlık efekti'ni göstermek için attım. :D

Sonra Luffy kendini bıraktı arkasında düşman da yok dedin değil mi? Bak bakalım Zoro, Tilkiyi net olarak düşman olarak görüyor mu. :)
Zoro istese bunu hemen aradan çıkarırdı. Sonra eğer ben halüsinasyon görmüyorsam, altta işaretlediğim yerde Tilki arkasını döndüğünde Zoro gayet dimdik ayakta ve bakıyor tilkiye :D

Sonra Luffy'e gelelim, Hordy ve Luffy dövüşünde Hordy sadece, Luffy'e tek bir kere vuruyor O da diş geçirdiği yer. Sonra Luffy KENDİNİ BIRAKIP kana muhtaç oluyor :D Aynı Luffy, Kata dövüşün de mızrakla delinmesinden tut diğer sahnelere ve bir çok efora rağmen ki adam o mızrağı yedikten sonra Snake Man açıp dövüşe devam ediyor, bayılmıyor sonra bir düşüyorlar sonra kalkıp gidiyor zaten. Kan falan da almıyor çok ilginç :D

Şimdi arada ki fark ne biliyor musun? Ben bu kadar şeye rağmen Luffy'nin dayanıklılığını bildiğim için adamı gömmüyorum ama Zoro'nun ne kadar dayanıklığı olduğu bilinmesine rağmen Zoro gömülmeye çalışıyor ki adam Killer'ı inletiyor diyeceklerim bu kadar :D

Laffitte Sengokuya gidip Teachi shichi yap diyen adam. Net olarak en güvendiği adam Laffitte eskilerden. Sürpriz bekliyorum ondan.

Pizarroya kapa ceneni öldürürüm diyen adam Laffitte.

Güçlüdür gayet
Kime güvenecek ki? O tayfadan kim gitse demek ki güveniyor bu adam sürpriz yapar diyeceğiz.

Pizarro'ya öldürürüm diyen tayfa Ace'e de saldırıyordu.

sıra sıra gideyim dur :D
öncelikle o aynı resmi Zoro'nun karnından gelen açlık efekti'ni göstermek için attım. :D

1)Sonra Luffy kendini bıraktı arkasında düşman da yok dedin değil mi? Bak bakalım Zoro, Tilkiyi net olarak düşman olarak görüyor mu. :)
2)Zoro istese bunu hemen aradan çıkarırdı. Sonra eğer ben halüsinasyon görmüyorsam, altta işaretlediğim yerde Tilki arkasını döndüğünde Zoro gayet dimdik ayakta ve bakıyor tilkiye :D

Sonra Luffy'e gelelim, Hordy ve Luffy dövüşünde Hordy sadece, Luffy'e tek bir kere vuruyor O da diş geçirdiği yer. Sonra Luffy KENDİNİ BIRAKIP kana muhtaç oluyor :D Aynı Luffy, Kata dövüşün de mızrakla delinmesinden tut diğer sahnelere ve bir çok efora rağmen ki adam o mızrağı yedikten sonra Snake Man açıp dövüşe devam ediyor, bayılmıyor sonra bir düşüyorlar sonra kalkıp gidiyor zaten. Kan falan da almıyor çok ilginç :D

Şimdi arada ki fark ne biliyor musun? Ben bu kadar şeye rağmen Luffy'nin dayanıklılığını bildiğim için adamı gömmüyorum ama Zoro'nun ne kadar dayanıklığı olduğu bilinmesine rağmen Zoro gömülmeye çalışıyor ki adam Killer'ı inletiyor diyeceklerim bu kadar :D
1'in cevabı o attığın sayfa buradan çok sonra oluyor, yani Zoro o adamı yenip silahlarını almak istiyor böyle işlere bulaşacağını düşünmezdim :D
Gelelim 2'ye adamın gittiğini mi görüyor ? Emin misin gittiğini gördükten sonra bayıldığına?Adama bile bakmıyor pozisyon itibari ile bayılırken görüyor. He sen Zoro çaprazından bile görüyor diyorsan ayrı.

1'in cevabı o attığın sayfa buradan çok sonra oluyor Zoro o adamı yenip silahlarını almak istiyor.
Gelelim 2'ye adamın gittiğini mi görüyor ? Emin misin gittiğini gördükten sonra bayıldığına?Adama bile bakmıyor pozisyon itibari ile bayılırken görüyor. He sen Zoro çaprazından bile görüyor diyorsan ayrı. Bayılan adam böyle uyanır işte bak atayım
Sonra olmasının bir önemi yok. Zoro başından beri öldürmeye niyetli değil. Başından beri yok açık verdin gibi komik diyaloglar dönüyor ikisi arasında. Zoro hangi düşmanına bekle iki dakika deyip böyle komik komik konuşmuş?

2. İçin ise Bas baya adamı görüyor :D

Sonra olmasının bir önemi yok. Zoro başından beri öldürmeye niyetli değil. Başından beri yok açık verdin gibi komik diyaloglar dönüyor ikisi arasında. Zoro hangi düşmanına bekle iki dakika deyip böyle komik komik konuşmuş?

2. İçin ise Bas baya adamı görüyor :D
Şu yorumunda ciddiysen tartışmanın bir anlamı yok o zaman adam bağıra bağıra silahımı ve silahlarını alacağım bizim için önemli demiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık