Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sahne yapısından da mı anlamıyorsun? Sana diyorum ki Zoro’nun hangi Vs’sin de rakibi ile” Açık verdin heheheh dur biraz neden meşgulken bana saldırıyorsun heheeh iki dk bekle hehehe diye bir şey gördün?
Sayfa yapısı mı sayfa yapısı ne la adam demiş ki senin öldürüp kılıçlarımı alacağım araya funny skin koyunca onu düşman olarak görmüyor mu o zaman Kaku ve Jyabura'da düşman değil baksana Zoro ve Usopp'un eli bağlıyken her şeyini kullanıp öldürmemişler adamları. Ahahah böyle bir savunma şeklini de ilk defa görüyorum adam o açık sayesinde yara aldı demeyi biliyorsunuz ama düşmanca değilmiş Gyukimaru bu kadar fazla kıvırmayın ümmet hızınıza yetişemiyor sonra.:hhh::hhh:

Sayfa yapısı mı sayfa yapısı ne la adam demiş ki senin öldürüp kılıçlarımı alacağım araya funny skin koyunca onu düşman olarak görmüyor mu o zaman Kaku ve Jyabura'da düşman değil baksana Zoro ve Usopp'un eli bağlıyken her şeyini kullanıp öldürmemişler adamları
Aynen bu funny skinlerle öbürü aynı. Bundan sonrada Zoro, Kaku’yu yarmadı zaten değil mi?

Öldürmüş mü? Bu dövüş esnasın da Kawa’nın ne dediğini de atsana reisss :/
O söz her şeyi değiştirir. Kabul etmeyecek değilim.

Ama yöntemin yanlış. Öldürmüş mü diye bir soru olmaz. Bu mantıkla Orochi'yi de öldürmek istemiyor. Öldürmedi çünkü. Zoro'nun öldürmemek istemesini burada sadece Kappa'nın sözü doğrular.

Bulamadın ki :/ Adam kaku’yu başından beri deşmek niyetinde. Bak şöyle örnek vereyim Zoro, Jyabura ve Kaku’ya ikisine aynı anda sizi deşeceğim diyor. Ama Killer ve Tilki’ye ikisine birden girişme niyetinde değil. Tilki ile muhabbet ediyor resmen :D
Başından beri dediğin sahneyi attım sana başında adam ile ciddi dövüşüyor olaya bir başkası dahil olunca Kamazo hehehe sahnelerine dönüyor aynı Kaku'nun yanına Jyabura'nın girmesi gibi mecbur öyle çizecek adam. Nedense Kaku ile ciddi ciddi dövüşürken Jyabura'nın olaya dahil olması ile Zoro ile Usopp kelepçeleniyor Jyabura ve Kaku birbirine laf dalaşı yapıyor funny momentsler ortaya çıkıyor Alla halla kadere bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık