Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Meyvesi sıkıntı ama.Hakileri de zayıf değildir herhalde.King de donanımlı bir karakter çıkacak gibi haklısın ama.İleri seviye haki çıkabilir,uyanış garanti vardır zaten+kılıç ustası,lanetli kılıcı bile olabilir.Irksal yeteneği de büyük ihtimal ateşi.Sahip olduğu meyvenin ateşle hiçbir alakası yok çünkü.
Evet meyvesinin gram ateşle alakası yok. Oda resmen onu da ejderha yapmış. Daha doğrusu dinazordan ejderha yapmak istemiş gibi geldi bana King’i görünce. Baya dolu dolu bir karakter olacak. Zaten aynı zamanda dev olduğu içinde çok güçlü. King’den sonra Shiryu fikri beni de pek açmıyor. Hakileri üst düzey çıkarsa telafi eder tabi bi derece.

Evet meyvesinin gram ateşle alakası yok. Oda resmen onu da ejderha yapmış. Daha doğrusu dinazordan ejderha yapmak istemiş gibi geldi bana King’i görünce. Baya dolu dolu bir karakter olacak. Zaten aynı zamanda dev olduğu içinde çok güçlü. King’den sonra Shiryu fikri beni de pek açmıyor. Hakileri üst düzey çıkarsa telafi eder tabi bi derece.
King dev değil yav :D Kata ile aynı boyda muhtemelen kendisi.Jack hem Queen'den hem de King'ten uzun duruyor zaten.

Jinbei nerede ayar verdi? Ayar dediğin sahne anime eklentisi. Jinbe vurduktan sonra hasar bile kalmıyor Moria da aynen savaşa devam. Ki Jinbei Katakuri ve Big Mom'a da dikilip çare üretebiliyor.

Big Mom'a vurduğu ayar olmuyor, niye güçten düşmüş... Ama Moria'nın güçten düştüğü manga onaylıyken ayar oluyor?

Zaten bu olmasını istediğim tablo. Lafitte çok hoş tasarım Shiryu da değişmez zaten. Ama Moria o kalibrede biri gayet, iki yıl önce tayfanın bir şekilde yalap şap alması bunu değiştirmiyor.
Jinbe öyle olsa dahi bu adam 2 sene önceki Luffy'ye yenilmiş birisi. Güçten düşse dahi ne? Hazır ıd mahkumları varken Moriah kim?

Oda yatırım yapacağı karakteri Crocodile gibi yüceltiyor zaten. Croco oraya buraya koşarken Moriah ağzını ayırıyordu. Crocodile için de Luffy'ye yenildi diyebilirdi ama MF'yi okuduk izledik.

Ace varken Teach'e yaslanan hiçbir karaktere güvenmem. Lafitte ve diğerleri anca Nami, Usopp ve Chopper'a rakip olur.

Teachten sonra ağırlığı olan shiryu ve auger gibi duruyor. Tayfaya yeni biri eklenmezse o türde büyük ihtimalle üçüncü adam Pizarro olur. Çünkü görünen o ki Lafittenin gücü ön saflarda harcanacak bir şey değil. Arkadaki pis işleri yapacak adam Lafitte. Ha moriayı alırlar sonra jinbei vs moria falan yapmak ister mangaka bak o da hoş olur ama sanmıyorum

Laffitte Sengokuya gidip Teachi shichi yap diyen adam. Net olarak en güvendiği adam Laffitte eskilerden. Sürpriz bekliyorum ondan.

Pizarroya kapa ceneni öldürürüm diyen adam Laffitte.

Güçlüdür gayet

Laffitte Sengokuya gidip Teachi shichi yap diyen adam. Net olarak en güvendiği adam Laffitte eskilerden. Sürpriz bekliyorum ondan.

Pizarroya kapa ceneni öldürürüm diyen adam Laffitte.

Güçlüdür gayet
Onun sebebi güvendiği için değil. Lafitte eskiden denizciyken de "arabulucu" tarzinda bir görevdeydi. Meyve özelliği, zekası ve bu işler konusunda bilgisi yüzünden o gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık