Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roci kendinden küçüklere şey olduğundan başka bir şeyde sayılabilir ama neyse Oda mesajı vermiş, o meyve ile ama Oda onaylı tecavüz etmiş Doffy sldmakdsaljsd :D
Karşılıklı tutkulu aşka tecavüz dendiğini bir tek burada gördüm garip ama gerçek. :D Şeytani karizmaya tutulması tecavüz oluyormuş.Oda samimiyeti dile getirmiş Oda’nın suçu yok.

Karşılıklı tutkulu aşka tecavüz dendiğini bir tek burada gördüm garip ama gerçek. :D Şeytani karizmaya tutulması tecavüz oluyormuş.Oda samimiyeti dile getirmiş Oda’nın suçu yok.
Bakmak ile görmek arasında ki fark Law ın geçmişi çizilsin diye fb karakterinden öte gidemeyen Rosinante birde ölürken şehit oluyor ya ğslkdpjsşadopajda bak bak gül xd

Şu gifi görmemi sağlayan arkadaşa (kim olduğunu bilmiyorum, özür dilerim)buradan çok ama çok teşekkür ediyorum.
Gerilim-drama ve çaresizlik temalı bu çabayı izlerken tam da böyle bir ruh halindeyim.

Gerçeklerden ayrılan sensin kardeş. Baba katiline "hain" dedim diye çamur attığımı iddia edecek kadar perde inmiş gözüne.
Ve evet tecavüzcü de. Oda onaylı bu da yani, daha ne olsun. Gerçi seni de anlıyorum "Bağırmamışsa tecavüz değildir" kafası gaslightininge falan da tecavüz demezdi.
Ama konumuz Doflamingo'nun suçları değil, o yüzden şanslısın çok üstelemiyorum.

Nickime bakıp kahraman bir denizci şehidi görmemeni de anlarım bu arada. Sonuçta avatarında o denizci şehidinin en büyük hayalini baltaladığı adam var. Belli sen de şeytani karizmasına tutulmuşun. :utan:
Fanı olduğun karakterin ne dediğini en iyi bilecek sensin.Rosi doffy için ailemize ihanet etti demedi hiç.Çünkü öyle birşey yok.Babası o duruma düşürdü diye ihanet etmiş sayılmayacağı gibi.Kötü tohum çıktı delirdi falan dedi en fazla Roci.O şehit oldu denen karakter bu yorumu yapıyorken mangaka böyle vermişken fazlasını söylemek kimseye düşmez.Çünkü bu kadar başka bir söylemde bulunmak yanlış olur.Hainlerin kim olduğunu herkes biliyor.Tecavüz ithamı ise baya baya komik okuyan güler geçer ciddiye alınmaz yani bilen biliyor doğrusunu.

Fanı olduğun karakterin ne dediğini en iyi bilecek sensin.Rosi doffy için ailemize ihanet etti demedi hiç.Çünkü öyle birşey yok.Babası o duruma düşürdü diye ihanet etmiş sayılmayacağı gibi.Kötü tohum çıktı delirdi falan dedi en fazla Roci.O şehit oldu denen karakter bu yorumu yapıyorken mangaka böyle vermişken fazlasını söylemek kimseye düşmez.Çünkü bu kadar başka bir söylemde bulunmak yanlış olur.Hainlerin kim olduğunu herkes biliyor.Tecavüz ithamı ise baya baya komik okuyan güler geçer ciddiye alınmaz yani bilen biliyor doğrusunu.
:hhh:
Offf. Aman offff. Kusura bakma gülmekten gerisini okuyamadım.
Bir ada dolusu ve bilmem kaç çocuğu elinden kurtarmak için bir suç örgütünün içine girip, en derin travmaların kaynağı olan o lanet kanbağına sahip adama ajan diye giden Marine askerine hain derken, sırf tekrar köle sahibi olabilmek için babası öldürüp, kafasını kesip, cenazesini orada çöp gibi bırakıp o kafayla Marijoe'ya çıkan kişi için şu cümleyi kuran kişiye ben daha ne diyeyim ya?
Bugün beni çok güldürdün. Allah da seni güldürsün. :hhh:

:hhh:
Offf. Aman offff. Kusura bakma gülmekten gerisini okuyamadım.
Bir ada dolusu ve bilmem kaç çocuğu elinden kurtarmak için bir suç örgütünün içine girip, en derin travmaların kaynağı olan o lanet kanbağına sahip adama ajan diye giden Marine askerine hain derken, sırf tekrar köle sahibi olabilmek için babası öldürüp, kafasını kesip, cenazesini orada çöp gibi bırakıp o kafayla Marijoe'ya çıkan kişi için şu cümleyi kuran kişiye ben daha ne diyeyim ya?
Bugün beni çok güldürdün. Allah da seni güldürsün. :hhh:
Senin akıl almaz mantığına göre babası da ailesine ihanet etmiş oluyor o halde.Hem Rosi’den iyi mi bileceksin o ihanet demediyse ihanet değildir fazla zorlama delirmiş olmaktır adı.Abimin deliliği falan diyip duruyordu zaten.Gülmeye devam edebilirsin seni tutmayayım kendi kendine gülmeye devam et. :)

Senin akıl almaz mantığına göre babası da ailesine ihanet etmiş oluyor o halde.Hem Rosi’den iyi mi bileceksin o ihanet demediyse ihanet değildir fazla zorlama delirmiş olmaktır adı.Abimin deliliği falan diyip duruyordu zaten.Gülmeye devam edebilirsin seni tutmayayım kendi kendine gülmeye devam et. :)
Rosinante, Doflamingo için bir çok şey dedi. "Anamla babamdan nasıl böyle bir iblis çıktı?" da dedi mesela. O kadar takıldıysan Rosinante'nin sözlerine bunları da hatırla istersen.
Ki Rosinante'nin adalet duygusunun ne kadar ileri olduğu ve ne kadar nazik olduğu da konuşuldu seride.
Babasının katili o canavar kendisine silah doğrulttuğunda da ateş etmedi mesela. Ve ateş etmeyeceğini 13 yaşındaki küçücük çocuk bile biliyordu. O yüzden o "hain" dememişse hain olmadığından değil, yaptığı şey hainliğin de ötesinde olduğundandır.
Babanı öldürüp, kafasını kesip o kafayla "kölem olacak vuracam kırbacı" fantezileriyle ağzından salyalar aka aka Marijoe'ya koşmaya hainlik demek iltifat kalır zira.

Babasının yaptığını da konuşmak istersen konuşuruz o ayrı ama benim mantığıma akıl almaz derken savunduğun adamın yaptıklarını güzellemek için koca hikayeyi büküyor olman bizi bir yere vardırmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık