Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'i hep kedi köpeğe verdim eşleştirmelerde ama Luffy de imkansız değil. Zou'da olanları duyduğunda mamut diye heyecanlanması ve onu pataklayacağını söylemesi var. (Yanlış hatırlamıyorsam) Luffy'nin bir arc'ta boss tarafına ait 2 düşman indirme ritüelini de göz önünde bulundurursak, Jack'le eşleşme işi pekâlâ gerçek olabilir.

Reyli'nin janjanlı hakiyle fili hoplattığı gibi Luffy de Jack'i hoplatsa da iki keyiflensek keşke. :cool:

Son düzenleme:
Jack'i hep kedi köpeğe verdim eşleştirmelerde ama Luffy de imkansız değil. Zou'da olanları duyduğunda mamut diye heyecanlanması ve onu pataklayacağını söylemişti. (Yanlış hatırlamıyorsam) Luffy'nin bir arc'ta boss tarafına ait 2 düşman indirme ritüelini de göz önünde bulundurursak, Jack'le eşleşme işi pekâlâ gerçek olabilir.

Reyli'nin janjanlı hakiyle fili hoplattığı gibi Luffy de Jack'i hoplatsa da iki keyiflensek keşke. :cool:
Teoride yazan gibi olursa hoplayan sadece fil olmayacak sanki...... aidfkjaidşlaşgliasdşlf

Big Mom tanıtılırken dünyanın en güçlü kadını denebilridi, ama denmedi. Demek ki seride bigmom'dan güçlü bir kadın karakter var. Luffy'nin annesi mi acep, yoksa vegapunk kadın mı?

Hancock ilk tanıtıldığında dünyanın en güçlü kadını da denmiyor muydu ya. İki unvanla tanıtıldı diye hatırlıyorum, en güzel ve en güçlü kadın diye

Üye silindi 5781

Hancock ilk tanıtıldığında dünyanın en güçlü kadını da denmiyor muydu ya. İki unvanla tanıtıldı diye hatırlıyorum, en güzel ve en güçlü kadın diye
Yok , en güçlü Kuja savaşçısı. Kujalar "güç güzelliktir." Lugatına inanıyorlar. Aslında Hancock'un kabilesindeki en güçlü kadın olmasını sağlayan sebeplerden biri de bu.
Belki bunla karistirmissindir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık