Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Evet, dediğin daha mantıklı. Çünkü Bm'yi saymazsak bile Hancock'tan daha güçlü kadınlar olabilir seride.

Bu arada Hancock vs Smoothie ne olur?
Bu vs özelinde söylemiyorum ama Hancock son zamanlarda güç konusunda gereksiz yere eziliyor forumda.
Hancock oldukça güçlü karakter. Şenoğlu kendisi için marineforda gelmeden önce "Güçlü bir muttefik." Demişti. Zaten hal ve hareketlerinden güçlü olduğu çok açık ama Smoothie kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Smoothie apayrı bir seviye ama ileride Hancock'un kafa ödülü smoothie'den fazla olursa pek şaşırmam. Çünkü Hancock mariejois firarisi.

Aura meselesi animede net belli olurdu aslında, anime biraz derli toplu olsaydı. Ama her sahneye aura çiziyorlar zaten artık. Yaş anime işi.

Üye silindi 1004

Olur öyle çok da şey yapmamak lazım. Bir Zoro fanı her zaman haklıdır.

Çocukları modern tıp bile düzeltememiş hepsi bozuk yalnız. Nasıl alfa bu?
Şimdi sen diyince şu aklıma geldi.

Al bunu Sanji'ye uyarla.:hhh:Aynı düşünüyormuş Judge o yüzden sallamış bunu.

Bir arkadaş Zoro'nun aurası = Roger'ın aurası demiş. Orijinal yorumu bulamadığım için alıntılama şansım olmadı.

Ama Zoro açık ara Roger'dan daha güçlüdür.
Doflamingo'nun dressrosada şu dövüşçü balıkları kaçırması anime filleriydi galiba.Tüh be mangada olsa bende diyebilirdim Doffy'nin aurası = Roger'ın aurası diye.:hhh:
Bir bakayım belki cidden vardır.:fool:

Üye silindi 1004

Al bunu Sanji'ye uyarla.:hhh:Aynı düşünüyormuş Judge o yüzden sallamış bunu.
Cidden olmamış o çocuklar nedir öyle? Üç gündür tanıdığı adama 8 defa kadınlar hamamının adresini soran tipten çocuk mocuk olmaz.

Judge'un tipini görmedin mi? O tiple Sora gibi bir kadını tavlamış, o modern tıp bu durumu nasıl açıklar?

Parası var! Gücü var! Soyu var! Kadın para için Judge gibi bir iskele babasıyla evlenmiş. Beyazsakal’ın yanındaki hemşireler bile bundan iyi eştir.

Üye silindi 1004

Bence bu apla Kuzey Mavi'de seçkin bir bilim insanıydı o vesiyle tanıştılar. Sonra Judge yozlaştı, ya da zorla kuma aldı. Asıl eşi ölünce bu aplayla evlendi.
Belki Germa krallığının içindeki başka soylu bir kadındır. Soysuz biriyle evlenmeyecek kadar krallık ve geçmiş seviciydi bu Germa çocukları. Allah affetsin Sanji’nin annesi de çirkin bi kadınmış. @William cutting nasıl beğendi şok oldum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık