Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lol, hayat bizi insan olmaya zorladı kardeş........

:T

o olur öyle, bildirimler stabil değil xd neyse mihawk alır bbay.

rufiniz mi :d kaidou olarak kendinden bu kadar eminsen neden hemen savunmaya geçtin yav
Ben Kaydo'yu Rufi'yi öldürmediği andan itibaren savunmayı bıraktım. Zira Oda çok net bir şekilde " Luffy'nin zopasını da yedirdik, ark sonu misliyle ödettiricem bunu rahat olun gencolar" dediği için Kaydo da maalesef her ark gördüğümüz Boss'ların bir üst seviyesi gibi bir şey olacak ve en nihayetinde acı bir ölümle bizi terk ederse, belki değeri yeniden gözlerimde belirir.

Ayni seyler bir sonuca baglanilmis mi diye bir sorsaydin keske ? :( Ben pek fazla eski bir uye degilim ama foruma baktigim zaman ve uye oldugum zamandan bugune kadar cogu olay ortak fikire baglanilmiyor. Normal acikcasi kastettigin tekrar olayi. Sayet bu gibi tartismalari bitirmek istiyorsan, ele alinan konularin sonuclarini Oda'ya onumuzde ki sayilarda gostermesini telgraf yoluyla iletebilirsin :D
Malum konular ancak o şekilde bir sonuca bağlanacağı için, maalesef beklemekten başka çaremiz yok. O yüzden, bekleyip göreceğiz.

Animenin son bölümü gördünüz mü? Sahneleri her zamanki gibi don gibi uzatmışlar ama Kaido'nun saldırısı çok çok iyiydi. Animasyonda aşmışlar resmen. Yalnız animede ateş püskürdü baya baya. Mangada da öyle miydi yav? Ben niye hatırlamıyorum bunu?

Üye silindi 1004

Animenin son bölümü gördünüz mü? Sahneleri her zamanki gibi don gibi uzatmışlar ama Kaido'nun saldırısı çok çok iyiydi. Animasyonda aşmışlar resmen. Yalnız animede ateş püskürdü resmen. Mangada da öyle miydi yav? Ben niye hatırlamıyorum bunu?
Ateş topu atıyor diye hatırlıyorum mangada bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık