Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Luffy, Kid, Law, Zoro, Urouge, Drake" kayda değer tek bunlar var sanırım benim için. Kid'i YC2 bekliyorum, umarım da olur. Umarım Luffy ile dost olmaz da savaşır.
Luffy ile savaşırsa kendisine yazık eder :D Luffy p.upsuz bile yenecek seviyedeyken ileri düzey silahlanma ile kafasına kafasına vurur.Bege belki overall olarak pek üst düzey olmayabilir ama Linlin'in 3,4 saldırısını tanklayabilen birisi kale moduyla beraber.Killer,Hawkins,Bonney bu herife adam akıllı zarar bile veremeyebilir muhtemelen :D

Luffy ile savaşırsa kendisine yazık eder :D Luffy p.upsuz bile yenecek seviyedeyken ileri düzey silahlanma ile kafasına kafasına vurur.Bege belki overall olarak pek üst düzey olmayabilir ama Linlin'in 3,4 saldırısını tanklayabilen birisi kale moduyla beraber.Killer,Hawkins,Bonney bu herife adam akıllı zarar bile veremeyebilir muhtemelen :D
Luffy ile rakip olmalı, yandaşı değil ya :bilmem:

Roger gitmiş Xebeci almış, tayfasındaki lowun biri (shiki) denizde kıstırıyordu Rogeri. Olabilir, niye olmasın. Shikinin rakip bile olmaması lazım o saatten sonra

Luffy ile rakip olmalı, yandaşı değil ya :bilmem:

Roger gitmiş Xebeci almış, tayfasındaki lowun biri (shiki) denizde kıstırıyordu Rogeri. Olabilir, niye olmasın. Shikinin rakip bile olmaması lazım o saatten sonra
Shiki Roger'ı kıstırmış da başına geleni gördük zaten :D Kid'in başına da bir benzeri gelebilir :D

Eger mf arcin guc dengesi kaale alinmiyor ve dengesiz olmasi nedeniyle kabul edilmiyorsa,Mihawk'in gucunu herhangi bir yere koymak icin bir sebeb ve olay olmaz. Mihawk'a birisi yonkou digeri sag kol seviyesi diyorsa ne denilebilir ki? :( Sag kol diyen adamin argumanini gecersiz saymak icin elimizde bir olay yok.

bikaç önceki genel tartışmalar 6 küsür ayda doluyormuş, güncel genel tartışmadan bi öncekinde mesela bu 4 aya düşmüş, bu konu da 3 ayda 800 sayfa olmuş... neden böyle yapıyorsunuz :S yetişemiyok.

Hızlı tüketen bir topluluk mu olduk reis?
ya yine okuyup yetişmeye çalışıyorum ama arada önemli bi duyuru, bi bilgi vs geçince kaybolup gidebiliyor. bu sadece op için geçerli değil tabi genel olarak tüm konularda böyle. daha geçen 2 saatte 35 sayfa yazmışlar buraya yav :S hani ben onu atlayıp günceli okusam arada bişeyler paylaşılsa güme gidecek. neyse ilerde konudaki önemli mesajlar diye bi buton eklersiniz, bi bilgi neyim bişey paylaşılınca o mesajı işaretleyip veya pinleyip insanlara kolaylık sağlarsınız artık :d

Genel tartışmada tam olarak ne tartışıyonuz? Tam bir tartışma yakaladım diyorum, 2 saate kalmadan 3-4 farklı tartışma konusu açılmış + 20 sayfa cabası. Arada bir kaç sayfa olduğuna bakmak için bu konuya göz atıyorum şahsen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık