Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Genel tartışmada tam olarak ne tartışıyonuz? Tam bir tartışma yakaladım diyorum, 2 saate kalmadan 3-4 farklı tartışma konusu açılmış + 20 sayfa cabası. Arada bir kaç sayfa olduğuna bakmak için bu konuya göz atıyorum şahsen :D
luffy kaidounun ağzını yüzünü nasıl kıracak diye konuşuyorduk xd

Genel tartışmada tam olarak ne tartışıyonuz? Tam bir tartışma yakaladım diyorum, 2 saate kalmadan 3-4 farklı tartışma konusu açılmış + 20 sayfa cabası. Arada bir kaç sayfa olduğuna bakmak için bu konuya göz atıyorum şahsen :D
Adi uzerinde seri ile ilgili her sey. Sayet indirgemeci bir yaklasimla "Seri uzerine guc konusu", "Seri uzerine olay konusu" v.s gibi bir kategorizelendirme yapilirsa guzel olabilir ama bunun cokca cesidi olacagi icin pek uygun gorulmez.

Konular kutsal shchibukai üçlüsü Dof-Croco-Mihawk üzerinden dönüyor hep.

Burada daha çok üretmiyor muyuz reyiz?
Üreterek, Genel Tartışma'yı tüketiyoruz. Nasıl? :D
ya yine okuyup yetişmeye çalışıyorum ama arada önemli bi duyuru, bi bilgi vs geçince kaybolup gidebiliyor. bu sadece op için geçerli değil tabi genel olarak tüm konularda böyle. daha geçen 2 saatte 35 sayfa yazmışlar buraya yav :S hani ben onu atlayıp günceli okusam arada bişeyler paylaşılsa güme gidecek. neyse ilerde konudaki önemli mesajlar diye bi buton eklersiniz, bi bilgi neyim bişey paylaşılınca o mesajı işaretleyip veya pinleyip insanlara kolaylık sağlarsınız artık :d
Bazen bana bildirim gelmiyor mesela. Gerçekten hızlı aktığı için mesajları mı atlıyorum, ne yapıyorsam artık; bildirim iptal oluyor. Sonra bir bakıyorum, konu akmış gitmiş. :D
Her şey için bir tuş. :D

luffy kaidounun ağzını yüzünü nasıl kıracak diye konuşuyorduk xd
Yıllar evvel de o muhabbet dönüyordu, hala daha dönüyor... Sonuç itibariyle ağzı yüzü kırılan sadece Rufi'niz var elimizde ;)

Adi uzerinde seri ile ilgili her sey. Sayet indirgemeci bir yaklasimla "Seri uzerine guc konusu", "Seri uzerine olay konusu" v.s gibi bir kategorizelendirme yapilirsa guzel olabilir ama bunun cokca cesidi olacagi icin pek uygun gorulmez.
İşin acayip tarafı o değil, sürekli aynı şeylerin tekrar tekrar tartışılması. 800 sayfanın özetini çıkarsak, belki 100 sayfa ancak tutarlı tartışma konusu vardır. Diğer 700 sayfa aynı konular dönüp dolaşmıştır. Hatta birbirinin aynısı yorumların farklı kişilerce zikredilmesi muhtemel.

Bazen bana bildirim gelmiyor mesela. Gerçekten hızlı aktığı için mesajları mı atlıyorum, ne yapıyorsam artık; bildirim iptal oluyor. Sonra bir bakıyorum, konu akmış gitmiş. :D
Bana da bildirim gelmiyor bazen uzun süre o konuya mesaj atmadığımız için falan mı acaba? NEDEN? :D

Life is bad because life have human.
lol, hayat bizi insan olmaya zorladı kardeş........

:T

o olur öyle, bildirimler stabil değil xd neyse mihawk alır bbay.

Yıllar evvel de o muhabbet dönüyordu, hala daha dönüyor... Sonuç itibariyle ağzı yüzü kırılan sadece Rufi'niz var elimizde ;)

İşin acayip tarafı o değil, sürekli aynı şeylerin tekrar tekrar tartışılması. 800 sayfanın özetini çıkarsak, belki 100 sayfa ancak tutarlı tartışma konusu vardır. Diğer 700 sayfa aynı konular dönüp dolaşmıştır. Hatta birbirinin aynısı yorumların farklı kişilerce zikredilmesi muhtemel.
rufiniz mi :d kaidou olarak kendinden bu kadar eminsen neden hemen savunmaya geçtin yav

İşin acayip tarafı o değil, sürekli aynı şeylerin tekrar tekrar tartışılması. 800 sayfanın özetini çıkarsak, belki 100 sayfa ancak tutarlı tartışma konusu vardır. Diğer 700 sayfa aynı konular dönüp dolaşmıştır. Hatta birbirinin aynısı yorumların fsrklı kişilerce zikredilmesi muhtemel.
Ayni seyler bir sonuca baglanilmis mi diye bir sorsaydin keske ? :( Ben pek fazla eski bir uye degilim ama foruma baktigim zaman ve uye oldugum zamandan bugune kadar cogu olay ortak fikire baglanilmiyor. Normal acikcasi kastettigin tekrar olayi. Sayet bu gibi tartismalari bitirmek istiyorsan, ele alinan konularin sonuclarini Oda'ya onumuzde ki sayilarda gostermesini telgraf yoluyla iletebilirsin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık