Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoktir agam.:) Rey'in yonko seviyesi olduğunu düşünmüyorum.

Shanks'e gelince; beklentim en güçlü olduğu yönündeydi ama şu an Kaido'nun unvanına binaen diyemiyoruz. En güçlü olarak beklememin sebebi de Kaido'nun unvanındaki boşluklar falan.
Ben ödüllerin mevcut sırayı belirlediğini düşünsem de Shanksin her türlü Big Momu alabileceğini düşünüyorum artık. Kaido konusunu bilmiyorum, muhtemelen en güçlü dediyse Oda doru demiştir.

Ben Rayleighi görüyorum ya yine de. Senin için yonko bi tık altı olsun, şu anki yonkolarla, Akainuyla falan baş edebilecek kıvamdadır gençliğinde. Rogerin uğraştığı adamlar yonkoların WSM'nin kaptanı gibi adamlar çünkü.

Ben ödüllerin mevcut sırayı belirlediğini düşünsem de Shanksin her türlü Big Momu alabileceğini düşünüyorum artık. Kaido konusunu bilmiyorum, muhtemelen en güçlü dediyse Oda doru demiştir.

Ben Rayleighi görüyorum ya yine de. Senin için yonko bi tık altı olsun, şu anki yonkolarla, Akainuyla falan baş edebilecek kıvamdadır gençliğinde.
Oda Shanks'ın en güçlü yonko olduğunu aslında 957.bölümde bayağı belli etti bence.Diğerlerinin 30,40 yılda kastığı ödüllü maksimum 10,15 yılda kasmış :D

Shanks'ın en güçlü yonko olduğunu aslında 957.bölümde Oda bayağı belli etti bence.Diğerlerinin 30,40 yılda kastığı ödüllü maksimum 10,15 yılda kasmış :D
Ya yıl olarak girmek istemiyorum pek.

Roger öyle ödül kasmış ki WB +25 yılda yine yakalayamamışa geliyor çünkü. Orada genel geçer verdi muhtemeln. Shanks gidip 50 yaşında da o civar ödüle sahip olacaktır 4,6 4,7 olur.

Tayfasına en güçlü tayfa iması yapıldı, hem Kaido hem BM en güçlü tayfa istiyorlarken kendilerinde olmadığını biliyorlar. Yani açıkca Shanksin tayfası en güçlü.

En güçlü tayfa ve en güçlü kaptan zıtlık yaratır biraz.

Ben Rayleighi görüyorum ya yine de. Senin için yonko bi tık altı olsun, şu anki yonkolarla, Akainuyla falan baş edebilecek kıvamdadır gençliğinde.
Ödülden dolayı değil de Kaido hakkındaki unvanların üçüncü bir kişi tarafından söylenmesinden dolayı. WB'de olduğu gibi bir tanıtım değil yani.

Yonko değil de amiral işte.

Ya yıl olarak girmek istemiyorum pek.

Roger öyle ödül kasmış ki WB +25 yılda yine yakalayamamışa geliyor çünkü. Orada genel geçer verdi muhtemeln. Shanks gidip 50 yaşında o civar ödüle sahip olacaktır.

Tayfasına en güçlü tayfa iması yapıldı, hem Kaido hem BM en güçlü tayfa istiyorlarken kendilerinde olmadığını biliyorlar. Yani açıkca Shanksin tayfası en güçlü.

En güçlü tayfa ve en güçlü kaptan zıtlık yaratır biraz.
Tayfası hakkında en dengeli tayfa deniyor en güçlü çıkmayabilir ama en güçlü yonko çıkacağı benim için %90 falan.

Tayfası hakkında en dengeli tayfa deniyor en güçlü çıkmayabilir ama en güçlü yonko çıkacağı benim için %90 falan.
Bm ve Kaidonun en güçlü yapma amaçları Teachin tayfası en güçlü diye değildir değil mi? :/

Şu ödül konuşmasında adamları anılan tek adam Shanks

Ödülden dolayı değil de Kaido hakkındaki unvanların üçüncü bir kişi tarafından söylenmesinden dolayı. WB'de olduğu gibi bir tanıtım değil yani.

Yonko değil de amiral işte.
Luffy de yaklaşık amiraldir. Luffy o seviyeye gelmiş midir Rayleigh alabilecek. Rayleigh amiralden üsttedir, bi Akainudan emin değilim.

Ben Shankse denk veya yakın görüyorum biraz Reyliyi.

@01746 Ro shi nan te Sen haala görevi değil de. Rosi de tecavüzcülerin hizmetkarıydı işte.
:artiz:
Uzun uzun anlattıracan yani. :artiz:

Tüm dünya ülkelerinin ve Marine'in nağlı olduğu Dünya Hükümeti'nin başında değil mi o kutsal ejderler?
Kutsal Ejder dedi mi, krallar bile kılını kıpırdatamıyor, konu marine sivil farkı değil yani.
Bütün dünya insanları kutsal ejderlerin emrinde kağıt üstünde.
Ee?

Şöyle bir şey.

S: 76. ciltteki 762. Beyaz Şehir isimli Law'ın Cora-san'a sokulduğu bölümde Cora-san'ın tuttuğu gazetedeki yazıda Crocodile görünüyor. Yazının içeriği nedir?
C: Law 10 Doflamingo 25 Crocodile'ın 30 yaşında olduğu zamandan bir yazı. O genç, Shichibukailerden biri ve hatta Beyazsakal'dan ağır bir yenilgi aldıktan sonrası. Korsan avlayan bir Shichibukai olarak Alabasta Krallığı'na göz koydu. Bu yazı onun kahramanca faaliyetleri hakkında bilgi veriyor.
He sen bu olayı anlatıyosun. Ben bu u biliyorum zaten.
De adamın okuduğu sayfanın bir köşesinde Crocodile'in haberi varsa ne olmuş?
Gazete okuyan herkes Crocodile'e abi mi diyor.
Dahası Rosinante bir marine. Böyle şeyleri tabiki okuyacak. Adamın mesleki görevi bu.

Luffy de yaklaşık amiraldir. Luffy o seviyeye gelmiş midir Rayleigh alabilecek. Rayleigh amiralden üsttedir, bi Akainudan emin değilim.

Ben Shankse denk görüyorum biraz Reyliyi.
Sağ kol-amiral arası da az değil bence ya. Ben şu an hiçbir sağ kolun amiral alacağını düşünmüyorum. O yüzden Luffy'ye amirale yakın diyemem. Dolayısıyla da Rey seviyesine yakın değil daha. Bakalım ya, yavaş yavaş açıklanıyor zaten her şey.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık