Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bm ve Kaidonun en güçlü yapma amaçları Teachin tayfası en güçlü diye değildir değil mi? :/

Şu ödül konuşmasında adamları anılan tek adam Shanks

Luffy de yaklaşık amiraldir. Luffy o seviyeye gelmiş midir Rayleigh alabilecek. Rayleigh amiralden üsttedir, bi Akainudan emin değilim.

Ben Shankse denk görüyorum biraz Reyliyi.
3 komutanın isimlerinin söylenmesi önemli ama bilmiyorum en dengeli tayfa da deniyor bu adamlara.Shanks'ın öyle gidipte Holdem,Bobbin seviyesi adamı olmadığı sonucuna varabiliriz buna bakara.WB,BM,Kaido korsanlarında güçlü adam da vardı güçsüz adam da.Shanks'ın tayfadaki en dandik adamı bile belli bir seviyenin adamı olabilir yani.Eğer kaptan zayıfsa tayfası güçlü olmalı mantığı olabilirse Teach'in tayfa en sağlam tayfa bile olabilir ama ben zannetmiyorum.

:artiz:
Uzun uzun anlattıracan yani. :artiz:

Tüm dünya ülkelerinin ve Marine'in nağlı olduğu Dünya Hükümeti'nin başında değil mi o kutsal ejderler?
Kutsal Ejder dedi mi, krallar bile kılını kıpırdatamıyor, konu marine sivil farkı değil yani.
Bütün dünya insanları kutsal ejderlerin emrinde kağıt üstünde.
Ee?
Eesi denizciler kutsalların kesinlikle hizmetkarı. Konu Hain Rosi olunca manga sayfalarını bile çarpıtıyorsun. :artiz:

Sağ kol-amiral arası da az değil bence ya. Ben şu an hiçbir sağ kolun amiral alacağını düşünmüyorum. O yüzden Luffy'yi amirale yakın diyemem. Dolayısıyla da Rey seviyesine yakın değil daha. Bakalım ya, yavaş yavaş açıklanıyor zaten her şey.:)
Üstün armanent seviyesi, üstün gözlem seviyesi. Luffy şu an amirallerle kapışır. Rayliyi bilmiyorum hep güçlü görüyorum açıkcası. Xebecin adamı WB iken Rogerin Rayli işte
3 komutanın isimlerinin söylenmesi önemli ama bilmiyorum en dengeli tayfada deniyor bu adamlara.Shanks'ın öyle gidipte Holdem,Bobbin seviyesi adamı olmadığı sonucuna varabiliriz.WB,BM,Kaido korsanlarında güçlü adam da vardı güçsüz adam da.Shanks'ın tayfadaki en dandik adamı bile belli bir seviyenin adamı olabilir yani.
Bilemedim. Shanksin de Mihawk gören masumları vardı, onlar da Shanksin Holdemleri. Hani Holdem falan gene Ashuraya falan dalem diye uğraşıyor, bunlar komple boş.

Üstün armanent seviyesi, üstün gözlem seviyesi. Luffy şu an amirallerle kapışır.

Bilemedim. Shanksin de Mihawk gören masumları vardı, onlar da Shanksin Holdemleri. Hani Holdem falan gene Ashuraya falan dalem diye uğraşıyor, bunlar komple boş.
Benim demek istediğim Shanks'ın ana kadrosu 9 kişiydi galiba değil mi ? Ordaki en zayıf adamın bile Holdem gibi tiplerden çok daha güçlü olması lazım.Oda gerçi dengeye önem vermeyip en güçlü yonko ve tayfasını Kızıl saç ekibi de yapabilir belli olmaz tabii.Shanks'ın tayfası diğer tayfalardan güçlü olsa bile çok fark olmaz diye düşünüyorum zaten ben.Worstgendeki bazı elemanlar Beckman'ın Kata'yı,Marco'yu en fazla orta zorlukta alacağını falan yazıyordu :D Yonko ayarı falan çıkacak diyenler de vardı hatta :D

Benim demek istediğim Shanks'ın ana kadrosu 9 kişiydi galiba değil mi ? Ordaki en zayıf adamın bile Holdem gibi tiplerden çok daha güçlü olması lazım.Oda gerçi dengeye önem vermeyip en güçlü ve tayfasını Kızıl saç ekibi de yapabilir belli olmaz tabii.Shanks'ın tayfası diğer tayfalardan güçlü olsa bile çok fark olmaz diye düşünüyorum zaten ben.
Kaidonun belki 3+5 8 sağlam adamı , bir de şu numbers geyiği var.
BMnin de 4komutan + peros + oven + daifuku falan ile 7 adamı falan var.

Herkesin kemik kadrosu aşağı yukarı aynı sayıda zaten novalar, shichiler falan hariç. Gerisinin kayda değer şeyleri yok pek. Altın gücü ne farkeder bilmiyorum, Kaido artificallarla en güçlü olurum diyor da Mousemanlerle falan değirmen yürümez.

Kaidonun belki 3+6 9 sağlam adamı , bir de şu numbers geyiği var.
BMnin de 4komutan + peros + oven + daifuku falan ile 7 adamı falan var.

Herkesin kemik kadrosu aşağı yukarı aynı sayıda zaten novalar, shichiler falan hariç. Gerisinin kayda değer şeyleri yok pek. Altın gücü ne farkeder bilmiyorum, Kaido artificallarla en güçlü olurum diyor da Mousemanlerle falan değirmen yürümez.
Tam görmedik ama isimlere bakılırsa ana kadrosu en fazla olan Kaido ekibi gibi duruyor açık ara.Shanks'ın komutanlar hariç diğer isimleri bile oldukça güçlü çıkabilir ama bence :D Bm'nin 10k,Kaido'nun 30k adamı falan vardı.Kişi sayısını dengelemek için böyle yapabilir belki Oda.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık